d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Be Avgyok Bazsva
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 128
Joined: Jun 8 2014
Gold: 0.00
Sep 13 2014 06:22am
és még mindig locked vagyok :wallbash:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 13 2014 06:23am
ottleszek
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 13 2014 06:23am
csinalj uj multit te transzi naci
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 13 2014 06:23am
Quote (Szimonetta @ 13 Sep 2014 13:22)
és még mindig locked vagyok  :wallbash:


Valoszinuleg nem ok nelkul vagy locked.
Member
Posts: 128
Joined: Jun 8 2014
Gold: 0.00
Sep 13 2014 06:24am
Quote (josheide @ Sep 13 2014 02:23pm)
Valoszinuleg nem ok nelkul vagy locked.


be vicceltem 1 topicba hogy fg-t adtam el, de már ledumáltam 1 modal szal várom az unlockom :c
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 13 2014 06:26am
Quote (Szimonetta @ 13 Sep 2014 14:24)
be vicceltem 1 topicba hogy fg-t adtam el, de már ledumáltam 1 modal szal várom az unlockom :c


link
Member
Posts: 128
Joined: Jun 8 2014
Gold: 0.00
Sep 13 2014 06:27am
Quote (Coolface @ Sep 13 2014 02:23pm)
csinalj uj multit te transzi naci


nem szeretem a multit,pallmall párti vagyok
Member
Posts: 128
Joined: Jun 8 2014
Gold: 0.00
Sep 13 2014 06:28am
Quote (Szimonetta @ Sep 13 2014 02:27pm)
nem szeretem a multit,pallmall párti vagyok


de az is már évek óta volt, mostmár csak hegyilevegőt nyomok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 13 2014 06:31am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 13 2014 06:36am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Sep 2014 14:31)
http://2.ii.gl/9pJJcf9m.jpg


I don't fuck with niggaz
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll