d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 03:56am
A minap szomoruan vettem eszre hogy korulottem mindenki szivta a cigijet es kivancsi lettem ki mennyit pusztitja magat.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 31 2014 03:57am
nem szeretem a cigit, undorítóan büdösnek találom

párszor vízipipáztunk már, az szerintem fun
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 03:59am
Quote (TuskesVanek @ 31 Aug 2014 10:57)
nem szeretem a cigit, undorítóan büdösnek találom

párszor vízipipáztunk már, az szerintem fun


"Research Shows Hookah Session Can Equal 10-40 Cigarettes"

Sajnos az is eleg onpusztito, bar az elmult par evben rendesen kijutott belole.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2014 04:04am
sima cigit sose szívok, kurva undorítónak tartom a dohányt
nem hiszem, hogy valaha is rá tudnék szokni a cigizésre
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 31 2014 04:05am
Regen nem zavart mivel mindket szülöm szivott vagy napi 5 doboz cigit. Mostmar hogy nem vagyok sokat mellettük ezert "leszoktam" a passziv dohanyzasrol, es ha ragyujt mellettem valaki akkor szinte megfulladok. Japanban ez is tetszett, ott tilos nyilvanosan dohanyozni, kiveve par kijelölt területen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 04:06am
alkalmi kurva vagyok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 04:06am
napi 11-20 szálat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 04:09am
Quote (tevetava @ 31 Aug 2014 11:06)
napi 11-20 szálat


jezusom :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 04:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 12:09)
jezusom :D


ha itthon vagyok, inkább kevesebb, mint 11, ha viszont buliba, akkor inkább több, mint 20
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2014 04:10am
7 évig dohányoztam, napi 1 doboz volt a dózis, 4.5 éve leszoktam, mert tüdő rákom écem embóliám volt.

Egyik nap még dohányoztam, aztán másnaptól soha többet.
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll