Quote (GoreKnight9 @ Aug 28 2014 05:20pm)
ma gecire elegem lett az oregasszonyokbol
beriasztott a kocsi aztan nem tudtam elinditani le kellett vennem az akksirol
beultem a kocsiba odajon ordibalva h ocsi hallgattasd el a kocsidat mert hivom a rendoroket
mondtam neki h menjen el a picsaba
odajott belerugott a kocsiajtoba
mondom wtf eroteljesen kinyitottam az ajtot kicsit odebbtaszitva az oreg kurvat
aztan kihivta a rendoroket de elotte megprobalt lekopni
ki is jottek a desztok
aztan szoltak neki hogy menjen haza mert baj lehet belole
tl;dr jofejrendorokfaszfejoregasszonyok
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom
kosz dejv