Rajottem, hogy evek ota reflexbol nem veszek igazabol a halos rovidnadragok ala, mert ugy is 'egyszer hasznalatos', ha ilyet veszek fel, mert sportolas/kerti munka/akarmi miatt ugy is piszkos lesz6beleizzadok --> budos lesz, szoval total folosleges. Meg amugy is a halo benne tartja a zacsit, ha olyan az ido, hogy nyulna, meg egybkent is, hogy nem izzad ugy be, az elegge feels good man.
Mondjuk utobbi idoben azon is gondolkodtam, hogy sima nadragok ala is total folosleges, csak belegondoltam aztan, hogy mi van ha becsipi a herem a zipzar. :s