d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Rovidnadrag
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 02:52am
Rajottem, hogy evek ota reflexbol nem veszek igazabol a halos rovidnadragok ala, mert ugy is 'egyszer hasznalatos', ha ilyet veszek fel, mert sportolas/kerti munka/akarmi miatt ugy is piszkos lesz6beleizzadok --> budos lesz, szoval total folosleges. Meg amugy is a halo benne tartja a zacsit, ha olyan az ido, hogy nyulna, meg egybkent is, hogy nem izzad ugy be, az elegge feels good man.

Mondjuk utobbi idoben azon is gondolkodtam, hogy sima nadragok ala is total folosleges, csak belegondoltam aztan, hogy mi van ha becsipi a herem a zipzar. :s
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 02:55am
Nem/Igen, változó

Viszont én csak tengerpartra, és edzésre hordok hálós nadrágot, partra ofc nem veszek plusz alsónadrágot homok meg minden miatt, viszont edzés közben a háló kidörzsölne, így oda veszek.
De úgy általában nem szeretem a hálót, szerintem kényelmetlen.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 02:56am
nem szoktam, de csak egy ilyen nadrágom van, az is strandra van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2014 02:56am
azért nem mert nekem kettő van és mind a kettőt akkor veszem fel ha fürdeni megyek

+már vagy 5-6 éve használtam utoljára; már rám se jönne
és fürdeni se mennék ilyen testtel háháá
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 02:56am
Hálós rövidnadrágot csak strandolni használok, oda meg ofc nem.

Azok ilyen nylon szarok, hogy lehet abban dolgozni? Bele is halnék és izzadnék mindenhol, viszketne.


/e úgy látom, akkor a többiek szerint is az a fürdőnadrág kategória.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2014 02:57am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 02:58am
nem hordok rövidnadrágot, otthon általában meg csak boxerban vagyok ha nagyon meleg van

This post was edited by Rawen on Aug 6 2014 02:59am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 6 2014 03:03am
Quote (RRC @ 6 Aug 2014 09:56)
nem szoktam, de csak egy ilyen nadrágom van, az is strandra van


igzektli
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 03:08am
Wtf amiben hálo van az furdonadrag imo
De ha felvennem akkor alsogatyaval
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 03:15am
Lel wat, nekem meg EGO sports, meg adidas, meg franctudja mibol is vannak halos direk sport rovidnacijaim, futonadrag, etc. Nem nylon egyik sem, sot meg csak nem is muszalas. Meg az ilyen uszoshortom se, ami szinten halos, meg azt en is furdeshez hasznalom, az converse, ugy kaptam meg par eve, az se muszal sztem, vagy is nem 100% muszal.

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 6 2014 03:27am
van hálós gatyám, egyszer ozorán felvettem alsógatya nélkül, mert minek az alá, azt 1 délután alatt úgy kidörzsölte a makkomat, hogy azt hittem összeszarom magam
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll