Quote (fahrii @ Jul 31 2014 11:54am)
Csalás miatt? Csak nem húztak Vismajor? ^^<
Összeakadtam egy sráccal mmen, felvett aztán nyomtunk együtt 5 gémet. Az ellenfél mindig sírt hogy csal, ezért direkt néztme deathcamból, de akkor még nem tudtam mi az a triggerbot, szal csak azt néztem, hogy whzik e(mert aim nem volt) es az nem volt, nem whzott, szal legitnek tunt
Meg tsen voltunk egyutt kommunikalt etc
Erre kibannolta a VAC, én meg elveszítettem a rankom mert nyertem vele asszem hármat. Vele rakott fel suprembe, de hogy miért arról fogalmam sincs, duplacsirke lettem, vesztettem vagy hármat, nyertem kettőt és ENNYI felrakott suprembe, elég wtf volt