d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Progress Topik
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 04:44am
Nah mivel 2 honapot dekkoltam finnországban elveszítettem cs:goban a rankom ami a legmagasabb supreme volt
de aztán lebuktam a supremet"csalás miatt elvették a legendar eagle mastert is, szal sima eagle volt a rankom amikor leléptem.
Most vesztettem egyet, aztán nyertem, és sasba rakott vissza.
Az a progress hogy dupla sasnak kell lenni, majd postolom az eredményeket milyen szar vagyok etc
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:46am
ez a topic meg ahoz is keves hogy egy kis koltsegvetest spamoljak bele
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 04:50am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 11:46am)
ez a topic meg ahoz is keves hogy egy kis koltsegvetest spamoljak bele


Nah majd ha beindul a progress
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 04:52am
szar játék, minek pazarlod rá az időt, televan csalókkal
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:54am
Csalás miatt? Csak nem húztak Vismajor? ^^<
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 04:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 11:52am)
szar játék, minek pazarlod rá az időt, televan csalókkal


Hat mar kevesebb mint akcio elott
Es ha aimozik vagy egyertelmuen whzik akkor semmi gond mert reportolja mindenki, es amikor bannoljak akkor elveszik a vereseget mintha nen is jatszottal volna
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 31 2014 04:55am
idehanyok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 04:58am
Quote (fahrii @ Jul 31 2014 11:54am)
Csalás miatt? Csak nem húztak Vismajor? ^^<


Összeakadtam egy sráccal mmen, felvett aztán nyomtunk együtt 5 gémet. Az ellenfél mindig sírt hogy csal, ezért direkt néztme deathcamból, de akkor még nem tudtam mi az a triggerbot, szal csak azt néztem, hogy whzik e(mert aim nem volt) es az nem volt, nem whzott, szal legitnek tunt
Meg tsen voltunk egyutt kommunikalt etc
Erre kibannolta a VAC, én meg elveszítettem a rankom mert nyertem vele asszem hármat. Vele rakott fel suprembe, de hogy miért arról fogalmam sincs, duplacsirke lettem, vesztettem vagy hármat, nyertem kettőt és ENNYI felrakott suprembe, elég wtf volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 05:00am
Quote (Vismajor @ Jul 31 2014 11:55am)
Hat mar kevesebb mint akcio elott
Es ha aimozik vagy egyertelmuen whzik akkor semmi gond mert reportolja mindenki, es amikor bannoljak akkor elveszik a vereseget mintha nen is jatszottal volna


akkor megérte végigjátszani a 20percet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 07:08am
Hát első meccs olyan fasza lett, hogy 16-8ra kikaptunk és engem vissza is rakott sheriffbe :d sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll