d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Is Help > Nem Talalom Mobilos Topikot
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 21 2014 08:23am
Asszony szeretne maganak venni egy uj telefont, 100k a koltsegvetesi plafon.

Azt szeretne, hogy tudjon vele normalisabb kepeket csinalni, a tobbi nem iagazan fontos, szoval azt mondtam neki, hogy vegyen lumniat valamit, mert az androidosat nem tudna kihasznalni, lassuak a sok csilivilitol es nem is tul stabilak.
Erre kinezte ezt az 1020-at, mert hogy biztos jajdegyonyoru kepeket csinal, elolvastam az optikai reszet, es igazabol egy elegge tularazott tryhard azert, hogy ne a szokasos tragya telefonos kepeket csinalja, nem tul sok sikerrel.

Szoval jelenleg itt allunk, mondtam neki, hogy ennyi penzt nem er ez a szar, nezzen mast ami kinezetre is tetszik neki, meg olcsóbb is. Kéne egy megbizhatobb ujabb firssebb darab, viszont nem igazan kovetem a mobiltrendeket mostansag. Valaki tudna nekem segiteni?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 08:23am
PÉNZES
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 21 2014 08:25am
razer
iphone
beats
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 21 2014 08:27am
Quote (jarabekg @ Jun 21 2014 02:23pm)
Asszony
Asszony
Asszony
ASSZONY


30 éve házasok vagytok?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2014 08:28am
Semmi baj nincs a Lumia 1020al, ha számára fontos a kamera minősége nem igazán van alternatíva.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 08:29am
Quote (jarabekg @ Jun 21 2014 02:23pm)
Asszony szeretne maganak venni egy uj telefont, 100k a koltsegvetesi plafon.

Azt szeretne, hogy tudjon vele normalisabb kepeket csinalni, a tobbi nem iagazan fontos, szoval azt mondtam neki, hogy vegyen lumniat valamit, mert az androidosat nem tudna kihasznalni, lassuak a sok csilivilitol es nem is tul stabilak.
Erre kinezte ezt az 1020-at, mert hogy biztos jajdegyonyoru kepeket csinal, elolvastam az optikai reszet, es igazabol egy elegge tularazott tryhard azert, hogy ne a szokasos tragya telefonos kepeket csinalja, nem tul sok sikerrel.

Szoval jelenleg itt allunk, mondtam neki, hogy ennyi penzt nem er ez a szar, nezzen mast ami kinezetre is tetszik neki, meg olcsóbb is. Kéne egy megbizhatobb ujabb firssebb darab, viszont nem igazan kovetem a mobiltrendeket mostansag. Valaki tudna nekem segiteni?


verd meg és magyarázd el neki közben, hogy nincs ennyi pénz ilyen szarságokra
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 08:29am
vegyen inkább egy fényképezőgépet és stop tard
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 21 2014 08:31am
szerintem kiráj a 1020, meg a képei is
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 21 2014 08:32am
3310
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 21 2014 08:55am
1020 vagy vegyen egy olcsóbb lumiát, meg egy jó fényképezőt.
Még egy szar fényképező is jobb képeket fog csinálni, mint a legjobb telefon. Egyszerűen a fizikai korlátok miatt.
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll