d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
12317Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 03:54am
mad?
szar a meló az audinál vagy sokat kell utazni vagy az egyetem kúr fel ennyire? :zzz:
nem akartam más topicba spammolni amíg megfő a rizs

This post was edited by xGurke on Jun 14 2014 03:54am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 14 2014 03:54am
hanem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2014 03:54am
A szar mar kesz van hozza?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 03:54am
First
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 03:55am
Quote (Baleee @ Jun 14 2014 09:54am)
A szar mar kesz van hozza?


azzal kezdtem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 03:55am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 11:54am)
First


Uhhh, oregszem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 03:55am
blank
lesz amit rici postol
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 04:11am
blank
lesz
janem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 04:13am
nekled is rá kell majd jönnöd, hogy milyen szar az élet
és nem olyan egyszerű, hogy "jó munka, sok pénz, kész"
mindig minden bonyolult és mindig jön vmi szar és sose lehet nyugtod
hiába próbálod bebeszélni magadnak, hogy jó ez meg te is jó vagy
minden szar
szemét világ
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2014 04:13am
Nekem mar a sajat postjaim is blankok.
Go Back To Magyar Topic List
12317Next
Add Reply New Topic New Poll