☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Neverwinter
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 560
Replies: 28
Track Topic
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#1
Jun 9 2014 01:24pm
most installálom a neverwintert. van már valakinek tapasztalta vele? pár reviewot láttam róla és az alapján elég bejövős volt, de inkább early game content volt benne
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#2
Jun 9 2014 01:25pm
ott leszek
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#3
Jun 9 2014 01:25pm
ottleszek
Quote (Karan2_Returned @ 9 Jun 2014 21:25)
ott leszek
fug
This post was edited by Rawen on Jun 9 2014 01:25pm
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#4
Jun 9 2014 01:25pm
igen
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#5
Jun 9 2014 01:26pm
sohatel
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#6
Jun 9 2014 01:26pm
old is szar is
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#7
Jun 9 2014 01:27pm
Quote (text_killer @ 9 Jun 2014 21:24)
most installálom a neverwintert. van már valakinek tapasztalta vele? pár reviewot láttam róla és az alapján elég bejövős volt, de inkább early game content volt benne
azzal a lendülettel töröld is
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#8
Jun 9 2014 01:27pm
már én is gondolkotam rajt kiprobalom de még nem jutottam el odáig
megannyi játék oly kevés idő
dolgozni kell menni omg elveszi az életed felét... milyen élet ez
egy szép életben csak aludni és játszani kell az embereknek
meg pizzát enni és kólát inni
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#9
Jun 9 2014 01:28pm
nem valami jó
Quote (Senee @ 9 Jun 2014 20:27)
már én is gondolkotam rajt kiprobalom de még nem jutottam el odáig
megannyi játék oly kevés idő
dolgozni kell menni omg elveszi az életed felét... milyen élet ez
egy szép életben csak aludni és játszani kell az embereknek
meg pizzát enni és kólát inni
sose értettem azokat akik MMOval játszanak
totál időpocséklás mind
This post was edited by fahrii on Jun 9 2014 01:29pm
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#10
Jun 9 2014 01:28pm
nem tul jo
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact