d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
May 30 2014 02:18am
Lehet kicsit elkésve, de ha valakinek van kedve csatlakozni szóljon :D . LVL 1 kari most indult ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 02:27am
ott leszek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 30 2014 02:28am
5 perc kinegyek spanyolrol es keresek egy diablot valahol
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 04:19am
Quote (cowding @ May 30 2014 09:28am)
5 perc kinegyek spanyolrol es keresek egy diablot valahol


una tequila por favor
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 30 2014 04:24am
Quote (cowding @ 30 May 2014 10:28)
5 perc kinegyek spanyolrol es keresek egy diablot valahol


ajánlom a Don Pepét
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 04:34am
Quote (awhiskys @ May 30 2014 09:18am)
Lehet kicsit elkésve, de ha valakinek van kedve csatlakozni szóljon :D . LVL 1 kari most indult ^^


ne várj semmit ettől a csürhétől (tisztelet a kivételnek) azon kívül, hogy szétbasszák ezt a topicot is :D

amúgy jó játékot, mi lassan már meg is unjuk, de kb. mindenkinek fullos lett a karija, és jó volt a hangulat
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 04:38am
Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 11:34)
ne várj semmit ettől a csürhétől (tisztelet a kivételnek) azon kívül, hogy szétbasszák ezt a topicot is :D

amúgy jó játékot, mi lassan már meg is unjuk, de kb. mindenkinek fullos lett a karija, és jó volt a hangulat


kar hogy a forumozok fele ismeri whiskyst, de np

amugy meg attol, hogy most nincs senki aki raerne es menne runolni, mar nem lehet irni egy topicba? ne legyel mar ennyire seggfajos
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 04:40am
Quote (Fej @ May 30 2014 11:38am)
kar hogy a forumozok fele ismeri whiskyst, de np

amugy meg attol, hogy most nincs senki aki raerne es menne runolni, mar nem lehet irni egy topicba? ne legyel mar ennyire seggfajos


pls vergődj máshol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 04:44am
Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 11:40)
pls vergődj máshol


huh
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 30 2014 04:49am
biszku béla
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll