Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 11:34)
ne várj semmit ettől a csürhétől (tisztelet a kivételnek) azon kívül, hogy szétbasszák ezt a topicot is

amúgy jó játékot, mi lassan már meg is unjuk, de kb. mindenkinek fullos lett a karija, és jó volt a hangulat
kar hogy a forumozok fele ismeri whiskyst, de np
amugy meg attol, hogy most nincs senki aki raerne es menne runolni, mar nem lehet irni egy topicba? ne legyel mar ennyire seggfajos