Quote (Moonflow @ 24 May 2014 18:17)
Miert postoljunk olyan kepeket, amik nekunk tetszenek, ha a TE karodon lesz?
Tovabba, ha tetovalast akarsz, akkor ki kene MAGADNAK talalni, hogy mit akarsz, mert orokre rajtad lesz. Az legyen, amit te akarsz. Es ne azert tetovaltass, mert "most valahogy úgy érzed".
thx oli, nem azt teszem maamra amit jsp megszavaz, hanem hátha megtetszik valamelyik!