mivel kurvára nincs jobb dolgom, ezért
Itt az alap:
a122
ace07
anamy
anarkin jófej, kicsit más világ, mint a többség
angrybug nem ismerem annyira
anyd - bírom, de már ritkábban jár ide
arcsten
bajcli - mekdonálc dolgozó
bazdmegmarnemtudom
bazur - bírom, keveset van itt mostanság
beni
championmath
cowding - találkoztunk már, jófej
cpt ghost - noob
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii - igazából kicsit defektes, de jószándékú

farki
fej - kicsizerg
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey - kicsit bánom, hogy elüldöztem :/
josheide - arabkeci
karan - jófej
kem - lól
klontar - bár nem jár ide, múltkor együtt pizzátunk, jófej
kriza
lacketto - dotáztunk mostanában, jófej, de nem ismerem annyira
lestat -razer
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz - keveset van már ő is itt, pedig jó lenne többet
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen - tfw rawennek munkája van
ringi
rrc - megvan, semmi extra
sajage
senee - lekjobb poster
smat - hitel vérnyomás foci
snoopdogg
summertimeclothes - best feeder eu
supernova
sylke - hát őt is nehéz megismerni
szabika - n1
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor - oh my fuck isten
xgurke
xrd
rezs
rici
sondor
Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.