d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Okostelefon/valami Kerdes > Konyvolvasas + Terkep
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 7 2014 08:55am
A stickyt leszarom. Utana nezni probaltam, de nemigen ertek hozza igy valami alap joljonne.


Kene nekem valamilyen hordozhato okostelefon/tablet/nemtudommivanmeg, ami relative kicsi es tudok rajta:

Konyveket olvasni - otthol konnyen voltam a csaladi konyvtarral, kulfoldon mar kellemetlen olvasnivalohoz jutni, foleg itt a vadvideken.

Tajekozodni, valami GPSes terkep segitsegevel, lehetoleg nem csak utakon, hanem offroad is.

Elony ha nehezen elpusztithato es sokaig birja az aksija(az ilyen 1-2 naponta lemerulo szarok kizarva, igazabol 1 het plusz lenne a fasza, bar lehet ez hiu abrand)



Facekonyv, internet, selfiekamera, madaragyus jatek etc levan szarva, telefonalni se akarok vele. Utazashoz kene foleg, meg mindennapi olvasgatashoz.

Letezik valami ehhez hasonlo eszkoz?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 08:56am
sajnos nem létezik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 08:57am
kindle+valami gps, azokhoz nem ertek
szerintem okostelefon nemigazan birja hetekig semmilyen

This post was edited by SummertimeClothes on May 7 2014 08:58am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 7 2014 08:57am
biztos vannak ilyen spéci túrázós cuccok külön erre, gondolom +5k pengőért könyvolvasás is van benne
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 7 2014 08:58am
>1hetes aksi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 7 2014 09:00am
1 hét
Hahahaaaaahaaa
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 7 2014 09:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ 7 May 2014 16:55)
A stickyt leszarom. Utana nezni probaltam, de nemigen ertek hozza igy valami alap joljonne.


Kene nekem valamilyen hordozhato okostelefon/tablet/nemtudommivanmeg, ami relative kicsi es tudok rajta:

Konyveket olvasni - otthol konnyen voltam a csaladi konyvtarral, kulfoldon mar kellemetlen olvasnivalohoz jutni, foleg itt a vadvideken.

Tajekozodni, valami GPSes terkep segitsegevel, lehetoleg nem csak utakon, hanem offroad is.

Elony ha nehezen elpusztithato es sokaig birja az aksija(az ilyen 1-2 naponta lemerulo szarok kizarva, igazabol 1 het plusz lenne a fasza, bar lehet ez hiu abrand)



Facekonyv, internet,  selfiekamera, madaragyus jatek etc levan szarva, telefonalni se akarok vele. Utazashoz kene foleg, meg mindennapi olvasgatashoz.

Letezik valami ehhez hasonlo eszkoz?


olyan ami pontosan neked kell nem létezik sajnos

vannak táblagépek, amikben van gps, tudsz pdfet olvasni, meg egy rakás plusz
de ezek nem ütésállóak és max pár napig bírják az akksiaik(mint minden okoscuccnak)



Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 7 2014 09:13am
http://catphones.com/phones/b15-smartphone.aspx
Quote (TresholdOfUniverse @ 7 May 2014 16:55)
A stickyt leszarom. Utana nezni probaltam, de nemigen ertek hozza igy valami alap joljonne.


Kene nekem valamilyen hordozhato okostelefon/tablet/nemtudommivanmeg, ami relative kicsi es tudok rajta:

Konyveket olvasni - otthol konnyen voltam a csaladi konyvtarral, kulfoldon mar kellemetlen olvasnivalohoz jutni, foleg itt a vadvideken.

Tajekozodni, valami GPSes terkep segitsegevel, lehetoleg nem csak utakon, hanem offroad is.

Elony ha nehezen elpusztithato es sokaig birja az aksija(az ilyen 1-2 naponta lemerulo szarok kizarva, igazabol 1 het plusz lenne a fasza, bar lehet ez hiu abrand)



Facekonyv, internet,  selfiekamera, madaragyus jatek etc levan szarva, telefonalni se akarok vele. Utazashoz kene foleg, meg mindennapi olvasgatashoz.

Letezik valami ehhez hasonlo eszkoz?


http://catphones.com/phones/b15-smartphone.aspx
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 7 2014 09:22am
CAT B15

oh latom lassubokes vagyok

This post was edited by josheide on May 7 2014 09:23am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 7 2014 09:23am
1-2 nap fölött úgy hogy olvasol rajta és megy a gps? nono

amúgy lg g2 vagy mi a neve: azt írják bajnok aksija van
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll