d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vonalkövető Program Egérre
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 05:20am
kéne egérre nekem egy olyasmi program, hogy egy adott vonal mentén húzom, akkor szorosan követi azt mondjuk szín, vagy folytonosság alapján ilyesmi
tudna valaki hasonló programot?


példának azt a fosszínű vonalakat kéne végigkövetni, egy külön programban, tehát ilyen Photoshop meg hasonló képszerkesztők kilőve
ha lenne fg-m kapna aki tud, de nincsen

This post was edited by Ghostmasterq on May 7 2014 05:20am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 7 2014 05:21am
Én úgy csinálnám hogy benyomom photoshopba és végigrajzolom egérrel a vonalat.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 05:23am
Quote (Namechange @ 7 May 2014 12:21)
Én úgy csinálnám hogy benyomom photoshopba és végigrajzolom egérrel a vonalat.


az a gond, hogy nekem ezeket órára kéne vektorizálni, és külön programba kell bevinni nem PS-be
amúgy ott izi lenne, úgy emlékszem van ilyen magnetbuziság ami követi a vonalat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 7 2014 05:24am
AutoCAD, erre van megszakértve, hogy például térképen vonalakat tudsz húzni, és pontosan úgy követi ahogy akarod

de fizetős (nmag..) meg tanulni is kell nyílván
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 05:25am
tldr autocad szerintem is

This post was edited by jarabekg on May 7 2014 05:26am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 05:29am
Úgy hallottam az autocad jó erre
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2014 05:29am
hát nem tudom, esetleg próbáld meg az autocadet.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 05:32am
http://i59.tinypic.com/f4nsx2.jpg

itt van egy példa a beadandóra
úgy nézem ha autocaddel tolnám akkor ugyan ott járnék, mintha ARCgis-be csinálnám (a program amibe digitalizálni kell)
arra gondoltam, hogy hátva van egy ilyen maszek 1 megás progija valakinek amivel könnyen végig tudnám húzni a vonalokon
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 05:34am
Quote (Ghostmasterq @ 7 May 2014 13:32)
http://i59.tinypic.com/f4nsx2.jpg

itt van egy példa a beadandóra
úgy nézem ha autocaddel tolnám akkor ugyan ott járnék, mintha ARCgis-be csinálnám (a program amibe digitalizálni kell)
arra gondoltam, hogy hátva van egy ilyen maszek 1 megás progija valakinek amivel könnyen végig tudnám húzni a vonalokon



Szerintem autocad lesz az
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 05:36am
Quote (Ghostmasterq @ 7 May 2014 13:32)
http://i59.tinypic.com/f4nsx2.jpg

itt van egy példa a beadandóra
úgy nézem ha autocaddel tolnám akkor ugyan ott járnék, mintha ARCgis-be csinálnám (a program amibe digitalizálni kell)
arra gondoltam, hogy hátva van egy ilyen maszek 1 megás progija valakinek amivel könnyen végig tudnám húzni a vonalokon


egyértelműen autocad
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll