En is mindig elgondolkozok, hogy nyissak-e topikot, ha valami szamtech cuccot akarok venni, aztan mindig rajovok, hogy itt mindenki kb annyira ert hozza, mint en. Cp azert vagta, de o mar nincs itt. Sztem valami szamtechgurut kerdezz meg, olvass sok online reviewt, es ha van amelyik tetszik, akkor azon gondolkodj.