d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Másnaposság
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Mar 27 2014 10:44am
Vannak emberek, akik azzal a szuper képességgel születnek, hogy nem másnaposak sose. És van a társadalom maradék 99%-a.

A kérdés kettős. Ha már egyszer sikerült ebbe a szerencsétlen helyzetbe kerülni, hogyan leplezitek a másnaposságotokat mások előtt és hogyan enyhítitek az elviselhetetlen fájdalmat?

Jöhetnek epikus történetek is! :D

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 27 2014 10:48am
mindenfélét összezabálok és ki se kelek az ágyból általában
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 27 2014 10:49am
Beverek reggel egy kávét/monstert, napközben meg 1-2 gyümölcsöt megeszek + sok vizet iszok, estére már kb el is felejtem hogy másnapos voltam.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 27 2014 10:53am
WB!
WE WAZ HIER.
majd mindjart nyomok ontopicot is, csak most map van
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 27 2014 10:53am
En azt hiszem a kivaltsagosabbak koze tartozom mert nagyon ritkan vagyok masnapos. Vagy lehet hogy az teszi, hogy este mindig bekeszitek magam melle egy nagy palack vizet, reggel meg tejjel kezdem a napot.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 27 2014 10:54am
1% ba tartozom eddig (12 vagyok mint tuggyuk)

de ha csúnya bebaszás van akkor lefekvés előtt tolok fél liter tejeskávét jéggel, elég jól hidratál, fasza ize van etc
előtte ofc naggyából kijózanodok h ne jöjjön vissza
ez tépésnél is jó, 1 ilyen kávé és nem száradsz ki
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2014 10:57am
ha van bennem annyi lelkierő lefekvés előtt, hogy bevegyek egy aspirint/algopyrint, akkor nincs másnaposságom
egyébként meg sok víz, és fejfájásra ugyanúgy egy aspirin reggel, de a mosott szar érzést kb semmi nem veszi el
wb egyébként
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 27 2014 11:05am
Felkelek, megiszok egy nagy adag kávét, megiszok 1,5l vizet, közben eszek jó sokat. Kb ennyi.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 27 2014 11:05am
diablozok egy kicsikét
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 27 2014 11:05am
régebben ('72 nyarán) én sem voltam másnapos, max nagyon ritkán.

aztán előjött az, hogy ha keverem a piákat, akkor bizony elég nagy kínokat élek át másnap és nem is tudom mivel enyhíteni, muszáj átvergődnöm azt a fél napot.
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll