Hay!
A mai nap behívtak ma állásinterjúra. Bementem, meghallgattak, majd hívnak - ofc.
De nem is ez a lényeg... A meghallgatás nem volt olyan messze onnan, ahol lakom, úgyhogy gondoltam, hazagyaloglok. Megyek, megyek, mendegélek Újpest szép vidékén, amit a szokásosnál is nagyobb dzsuva lepett el, mert lomtalanítást tartanak a kerületben.
Egy nagyobb halom szemétkupac tetején - has magasságban - megpillantottam pár könyvet. Ránézésre mesekönyvek voltak, viszont a tetején ez pihent.

Elhoztam.
http://666kb.com/i/cmqp1u5swn5l19tog.jpg
inb4 guberálni már tilos, elvisznek a rendőrök, stb.
De van egy ilyen könyvem mostmár.

amugy nekem is valami pesti kiruccanas alkalmaval lett meg ez a konyv, meg mikor altalanos iskolaba jartam