d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 1
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:03am
Nem sikerul beallitani hogy multiba ne lojjuk szarra egymast, pedig a ket kard egymassal parhuzamos es irja is hogy "player friendly", ettol fuggetlenul ha beall a masik a lovesiranyba ugyanugy kapja a sebzest, mar baromira nem emlekszem, hogy ezzel lehet-e vmit kezdeni, halp
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 11 2014 06:06am
Quote (Fej @ Mar 11 2014 01:03pm)
Nem sikerul beallitani hogy multiba ne lojjuk szarra egymast, pedig a ket kard egymassal parhuzamos es irja is hogy "player friendly", ettol fuggetlenul ha beall a masik a lovesiranyba ugyanugy kapja a sebzest, mar baromira nem emlekszem, hogy ezzel lehet-e vmit kezdeni, halp


ne álljon bele
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:07am
fej1///1
gg wp was ez földre
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Mar 11 2014 06:07am
A valóságban nem hadonászol konyhakéssel a barátod felé, a játékba se tedd!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:08am
Quote (dunaicapa @ 11 Mar 2014 13:07)
A valóságban nem hadonászol konyhakéssel a barátod felé, a játékba se tedd!


kiveve ha a neved Racz Mate))
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 11 2014 06:14am
Quote (dunaicapa @ 11 Mar 2014 13:07)
A valóságban nem hadonászol konyhakéssel a barátod felé, a játékba se tedd!


lol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:14am
Quote (Vismajor @ Mar 11 2014 01:06pm)
ne álljon bele


az sokszor nem olyan egyszeru :D kuszival toljuk, mondjuk mar egesz jol megy, foleg hogy kozben megy a skype, de azert az egesz ugy kezdodott hogy lementunk level 1-re es sikerult kinyirnom kuszit nem egeszen 5 mp alatt
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:16am
Quote (Fej @ 11 Mar 2014 13:14)
az sokszor nem olyan egyszeru :D kuszival toljuk, mondjuk mar egesz jol megy, foleg hogy kozben megy a skype, de azert az egesz ugy kezdodott hogy lementunk level 1-re es sikerult kinyirnom kuszit nem egeszen 5 mp alatt


kardozd le a joppik votert!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:17am
Quote (tevetava @ Mar 11 2014 01:16pm)
kardozd le a joppik votert!


ijasz vagyok, kuszi nem jobbik voter, te meg ne furgye le
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 06:18am
Quote (Fej @ 11 Mar 2014 13:17)
ijasz vagyok, kuszi nem jobbik voter, te meg ne furgye le


ma lefurodtem pedig!
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll