Quote (Nerz8 @ Mar 4 2014 10:15am)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát
én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.
ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.
Ez volt anno a bestest rántottám, még a Debreceni agglegénykorszakban:

Hagymás babos rántotta csípős kolbásszal és paprikával.