d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Tevetava Vs Smat
12Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 4 2014 03:07am
Vote
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2014 03:08am
a jobbik voterek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 4 2014 03:15am
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát

én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.

ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 4 2014 03:16am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 4 2014 03:17am
Quote (Nerz8 @ 4 Mar 2014 10:15)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát

én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.

ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.


meg szoktam sozni
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Mar 4 2014 03:18am
só+bors+chili
sajt ha épp van otthon
néha 1 kevés szalonna
attól függ mi van itthon:mamámféle házikolbász / sonka
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2014 03:21am
Quote (Nerz8 @ 4 Mar 2014 10:15)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát

én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.

ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.


vizzel, aztan kanallal eszem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 4 2014 03:30am
Quote (Nerz8 @ Mar 4 2014 10:15am)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát

én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.

ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.


Ez volt anno a bestest rántottám, még a Debreceni agglegénykorszakban:



Hagymás babos rántotta csípős kolbásszal és paprikával.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 4 2014 03:39am
mondjuk igen, só az nekem is alap

azon gondolkodtam, hogy ki kéne próbálni ilyen extra cuccokat

Quote (-joey- @ 4 Mar 2014 10:30)
Ez volt anno a bestest rántottám, még a Debreceni agglegénykorszakban:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/378936_291121297577188_187537781_n.jpg

Hagymás babos rántotta csípős kolbásszal és paprikával.


mint pl ez 8D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 4 2014 03:40am
Quote (tevetava @ 4 Mar 2014 11:21)
vizzel, aztan kanallal eszem


Nem meno, hogy a multikkal elbaszod a szavazast
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll