d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alshsalh > Ssa
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2014 10:55am
felhoztam egy lányt
mit csináljunk
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 22 2014 10:57am
szerintem oldogassatok Fourier-sorokat
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 22 2014 10:58am
penzt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 22 2014 10:58am
Dotazzatok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 22 2014 11:06am
Quote (xGurke @ Feb 22 2014 06:55pm)
felhoztam egy lányt
mit csináljunk

Lvl1tol antiward, nemlattam sehol a miranat, kaptam miden az 5osoket, 10percben 0-3-0 voltam aztan most ragequit, ilyet utoljara akkor csinaltam, mikor syllel voltam 1 gamebe, bar ott nem is azert mert az enemy volt jo, inkabb az ally volt atomserult. Y me mad.

De hogy ontopik legyek:
Szopasd le majd fojtsd meg, darabold fel a hullajat majd a maradvanyokat huzd le a wcn. Hirtelen ennyi jutott eszembe ebbe a remek gurke/10 topikba. Inb4 warn +report etc
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 22 2014 11:09am
Quote (putincykavodka @ 22 Feb 2014 18:06)
Lvl1tol antiward, nemlattam sehol a miranat, kaptam miden az 5osoket, 10percben 0-3-0 voltam aztan most ragequit, ilyet utoljara akkor csinaltam, mikor syllel voltam 1 gamebe, bar ott nem is azert mert az enemy volt jo, inkabb az ally volt atomserult. Y me mad.

De hogy ontopik legyek:
Szopasd le majd fojtsd meg, darabold fel a hullajat majd a maradvanyokat huzd le a wcn. Hirtelen ennyi jutott eszembe ebbe a remek gurke/10 topikba. Inb4 warn +report etc


me mid
viper instalock
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 22 2014 11:13am
képet.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 22 2014 11:14am
szerintem csinalj ugy, mint ha nem lenne ott, hatha elmegy es akkor vege stressznek
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 22 2014 11:15am
iso pic
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 22 2014 11:45am
Csinálj neki jsp accot es ereszd közénk.
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll