Quote (xGurke @ Feb 22 2014 06:55pm)
felhoztam egy lányt
mit csináljunk
Lvl1tol antiward, nemlattam sehol a miranat, kaptam miden az 5osoket, 10percben 0-3-0 voltam aztan most ragequit, ilyet utoljara akkor csinaltam, mikor syllel voltam 1 gamebe, bar ott nem is azert mert az enemy volt jo, inkabb az ally volt atomserult. Y me mad.
De hogy ontopik legyek:
Szopasd le majd fojtsd meg, darabold fel a hullajat majd a maradvanyokat huzd le a wcn. Hirtelen ennyi jutott eszembe ebbe a remek gurke/10 topikba. Inb4 warn +report etc