Quote (tevetava @ 11 Feb 2014 21:25)
ha nem csináltál még ügyfélkaput, akkor menj be de izibe szerintem
ha meg csináltál már, akkor a neten kell valamit csinálni
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..
Quote (jarabekg @ 11 Feb 2014 21:25)
vendéglátósnak jelentkezel? Akkor az öcsém a csoporttársad lesz.
turizmus és vendéglátás yy