d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 11.b Magyar Server > Hm?
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 03:54pm
Sziasztok. akit érdekelne egy kis fun van egy magyar d2 server . kicsit megvan emelve a drop prate. az xp %.. 1.11b a patch. van kreálva ench kari a karakter huzás nem nagy cucc. kezdő cuccokba tudok segiteni bárkinek . akinek van kedve hozzá pm eljen írok még infot a serverről.
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Feb 8 2014 03:56pm
first
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 03:58pm
van kb 10 aktív játékos. a legtöbbjük sc zik. de mi haverjaimmal hczunk szigoruan.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2014 03:59pm
lehet en nem tudok valamirol, de miert jatszana barki 1.11et, mikor a mostani 1.13 nagyjabol tokre ugyanaz, kiveve hogy ott van mar retalent cucc
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:03pm
hát kinek mi az érdekes.. itt csak magyarok jáccanak.. nincsenek botok. dupe.. semmi amivel átbaszhatnak.. a runa drop emelve van kicsit. esélyed van arra hogy nem 6 hónap alatt látod meg az 1. bered hanem már az első pár napba akár és még sorolhatnám... :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2014 04:05pm
tehát nem bot + dupe van, hanem más csalás
értem, hát ez tényleg tökre más!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 8 2014 04:05pm
Quote (mazlista @ 9 Feb 2014 00:03)
hát kinek mi az érdekes..  itt csak magyarok jáccanak..  nincsenek botok.  dupe..  semmi amivel átbaszhatnak.. a runa drop  emelve van kicsit.  esélyed van arra hogy nem 6 hónap alatt látod meg az 1. bered  hanem már az első pár napba akár és még sorolhatnám... :D


ja, barcsak ilyen lenne 1.13ban is

OH WAIT
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2014 04:05pm
Quote (mazlista @ 8 Feb 2014 23:03)
hát kinek mi az érdekes..  itt csak magyarok jáccanak..  nincsenek botok.  dupe..  semmi amivel átbaszhatnak..  a runa drop  emelve van kicsit.  esélyed van arra hogy nem 6 hónap alatt látod meg az 1. bered  hanem már az első pár napba akár  és még sorolhatnám... :D


nincs dupe, cserebe elso nap kiesik 40 hr?
ugyanott vagyunk kb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:06pm
lel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 8 2014 04:06pm
Quote (mazlista @ Feb 8 2014 11:03pm)
hát kinek mi az érdekes..  itt csak magyarok jáccanak..  nincsenek botok.  dupe..  semmi amivel átbaszhatnak..  a runa drop  emelve van kicsit.  esélyed van arra hogy nem 6 hónap alatt látod meg az 1. bered  hanem már az első pár napba akár  és még sorolhatnám... :D


nem értem, hogy miért nem 1.13

ott már ilyenek a dropratek, és van retalent meg egy csomó bugfix
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll