d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Headset > Melyik?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Feb 7 2014 04:50am
Sziasztok.
Kéne egy headset, kettőt néztem ki:
http://www.pcx.hu/termek/logitech-pc-860-oem-fejhallgato-18340
http://www.pcx.hu/termek/hama-51616-hs-250-headset-29390

Nagyjából ebben az árkategóriában gondolkodok, és direkt nem szeretnék olyan bazi nagy bumszli, fület betakaró fejest.
(mint pl ez http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-rush-headset-fejhallgato-20589)

A kettő között igazából 1 különbséget látok, a logicech zajszűrős és nagyobb érzékenységű, a hama meg nem zajszűrős, de kisebb érzékenységű. Melyik lenne jobb, esetleg egy másik típussal jobban járnék? Valaki megszakérthetné.
Játékokhoz kéne ofc.

ui: last post 420 days ago :D
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Feb 7 2014 04:56am
Quote (Csuklyas @ 7 Feb 2014 11:50)
Sziasztok.
Kéne egy headset, kettőt néztem ki:
http://www.pcx.hu/termek/logitech-pc-860-oem-fejhallgato-18340
http://www.pcx.hu/termek/hama-51616-hs-250-headset-29390

Nagyjából ebben az árkategóriában gondolkodok, és direkt nem szeretnék olyan bazi nagy bumszli, fület betakaró fejest.
(mint pl ez http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-rush-headset-fejhallgato-20589)

A kettő között igazából 1 különbséget látok, a logicech zajszűrős és nagyobb érzékenységű, a hama meg nem zajszűrős, de kisebb érzékenységű. Melyik lenne jobb, esetleg egy másik típussal jobban járnék? Valaki megszakérthetné.
Játékokhoz kéne ofc.

ui: last post 420 days ago :D


Last Post: 5 minutes ago
btw én egyiket se venném meg!

This post was edited by Edem on Feb 7 2014 04:56am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 04:59am
Ilyen szarra kidobni pénzt 10/10.
Régen volt ilyenem egyik se bírta tovább pár hétnél.

[x] Razer .
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 7 2014 04:59am
szerintem prohardveren több sikerrel jársz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2014 05:00am
szerintem lestat nyomorek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 7 2014 05:01am
Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 11:59)
Ilyen szarra kidobni pénzt 10/10.
Régen volt ilyenem egyik se bírta tovább pár hétnél.

[x] Razer .


nekem van olyan ami nem felül fut át hanem hátul, hasonló árkategória, és tök jó már 5 éve .
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 05:07am
Quote (Anarkin @ 7 Feb 2014 12:01)
nekem van olyan ami nem felül fut át hanem hátul, hasonló árkategória, és tök jó már 5 éve .


Hat nem tudom.
Inkább adjon ki egyszer egy nagyobb összeget egy normális fülesre minthogy gatyit venni évente.
Te meg jól jártál vagy nem használod napi rendszerességgel.

Fülén szerintem pont nem kellene spórolna az embernek.

Quote (jarabekg @ 7 Feb 2014 12:00)
szerintem lestat nyomorek


Nem igazán értem, hogy ha nem szólok hozzad akkor te miért is támadsz egyből nekem?
Napok óta alig írok subra.
De mikor írok egyből nekem jössz. Es akkor kérdezem en kettőnk közül ki is a gyerekes? Vagy épp nyomorék.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2014 05:08am
Quote (Psyclon @ Feb 7 2014 12:07pm)
Hat nem tudom.
Inkább adjon ki egyszer egy nagyobb összeget egy normális fülesre minthogy gatyit venni évente.
Te meg jól jártál vagy nem használod napi rendszerességgel.

Fülén szerintem pont nem kellene spórolna az embernek.



Nem igazán értem, hogy ha nem szólok hozzad akkor te miért is támadsz egyből nekem?
Napok óta alig írok subra.
De mikor írok egyből nekem jössz. Es akkor kérdezem en kettőnk közül ki is a gyerekes? Vagy épp nyomorék.


keveset irsz, az is vegtelen faszsag
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Feb 7 2014 05:09am
Igazából nem lenne annyit használva, hogy szétmenjen olyan hamar szerintem. Fölösleges pénzkidobás lenne valami 20k-s cucc. Mellesleg nem nekem kell, de nekem is ilyesmi van és pár éve gond nélkül megy.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 05:11am
Quote (Csuklyas @ 7 Feb 2014 12:09)
Igazából nem lenne annyit használva, hogy szétmenjen olyan hamar szerintem. Fölösleges pénzkidobás lenne valami 20k-s cucc. Mellesleg nem nekem kell, de nekem is ilyesmi van és pár éve gond nélkül megy.


Akkor passz. Lehet csak en választottam bele régebben.

Quote (jarabekg @ 7 Feb 2014 12:08)
keveset irsz, az is vegtelen faszsag


Igen. Végülis csak tapasztalatot írtam.
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll