megint megjott a kedvem kicsit jaccani, egy evvel ezelott egy bg/im necet csinaltam (
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66115224&f=129 )
paladin, a terv max thorns, max holy shield es par pont conversionon (ha maxolnam ilyen 2 percig tartana, azer az elegge faraszto lenne sztem)
hs elvileg ad valami 20% blockot, es ha talalok valami decent shieldet akkor a 75% block siman osszetud jonni, es meg dexet se kell pazarolnom ra, gondoltam mivel vegig engem fognak utni a mobok nem art ha "tank" a kari egy kicsit
elso par lvlt nem print screeneltem, mert eloszor ugy voltam nem csinalok topikot, most vagyok cain questen
van eddig egy decent axem, shielden latszik hogy mar ez ad 52% blockot igy lvl 6on


