Szevasztok csajok, visszajöttem az egyetemre, jó volt a Karácsony meg az új év is.
Kaptam fasza ajándékokat, meg italokat is, also hiányzik már az öregember hangja ts-ről, meg széna vergődése innen a fórumról.
Most olvastam el mesh topicját és elég jót röhögtem így 10 óra tájékán.
Estére rendeltünk a "párommal horvátországban/ból" egy pizzát mert nem volt már kedvünk semmit főzni mert későn értünk vissza a koliba. Az idő geciszar volt, a 2 órás utat egész végig esőben kellett levezetni a gecis motoron, de megérte, jó móka volt de soha többet.
Venni fogok egy ps3-at jövőhéten, van itt olyan aki konzolos és lenne kedve mortal kombatozni/tekkenezni/fifazni egymás ellen?
Szóval ja, BUÉK meg Boldog Karácsonyt meg minden ilyen szart! Kivéve jarának mert jara azt hiszem zsidó vallású. sad.gif