d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help > Win 7 Telepítés
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 21 2013 03:23pm
http://www.i4s.hu/2009/04/windows-7-telepitese-pendrive-rol.html

így feltettem a win7et pendrive-ra miután formáztam az usbt.
A laptopo beállítottam hogy pendriveról bootoljon de errorozik folyamat... valami ötlet esetleg?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 03:24pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 21 2013 03:25pm
Quote (GoreKnight9 @ 21 Dec 2013 22:24)
http://www.youtube.com/watch?v=kSXUlMTMWuU


rég láttam ilyen szart
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 03:26pm
Quote (NerfHydraDPS @ 21 Dec 2013 22:25)
rég láttam ilyen szart


http://www.youtube.com/watch?v=Wvps0T1290g
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 03:30pm
esetleg
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 21 2013 03:40pm
Quote (GoreKnight9 @ 21 Dec 2013 22:30)
esetleg
http://www.youtube.com/watch?v=boirH1DBUzE


http://www.youtube.com/watch?v=5tDgPqFSVnc >>
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 21 2013 03:41pm
csípte a szar a seggem wtf
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 21 2013 03:44pm
nekem egyszer sikerült
aztán egy fél évre rá megint meg kellett volna csinálni de már nem sikerült
pedig emlékeztem hal.dll kellett neki tölcsem be a kurvaanyámrol v ilyesmi
de vmi 3 program is kellett hozzá arra emlékszem
de ugy se sikerült másodjára
feladtam
ott rohad a gép fél éve ugy ahogy van majd veszek dvd irot azt belerakom a lemezt a faszba
buzi pentdriev
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 21 2013 03:47pm
ahhha most hogy olvasom ezt lehet ez volt a baj idk

1. Az pendrive-os telepítő elkészítése OS függő, tehát nem tudunk egy 32bites Windows alól 64bites Win7 telepítőt elkészíteni, illetve 64bites alól 32bitest. Tehát erre tessék odafigyelni, különben hibával fogunk találkozni a bootsector elkészítésénél.

mert amikor sikerült még 32b xprol csinaltam 32b xpt pendrivera
most meg 32b xpt akartam win7 64b-röl
eh

fostaliga
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 21 2013 03:52pm
dsjjkfjfkfjkkj,kdkjl,dfkj,ldfck,klfcd

ököllel baszkodtam
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll