d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 09:47am
hallottam itt a tarsashazban mar sokadjara hogy 1 nő üvölt 1 gyerekkel a lakásukban hogy A KURVA ANYÁDAT ÚGY SZAKADT LE HOGY LESZAKÍTOTTAD BAZDMEG meg ilyeneket, a hangja alapján kicsi gyerek, gondolom verheti is az anyja de ezt nem hallottam meg semmi bizonyítékom nincs. ha lemegyek és megfenyegetem/bezuzom az arcát akkor gondolom még engem basz meg a rendőr meg a gyereknek se lesz jobb, de hiába jelenteném ilyen családsegítő szarnál nemcsinálnának semmit valszleg. wat do?

nem az albimból hallom btw, csak ahogy jövök fel a lépcsőházban már hallottam párszor, ami elég durva mert akkor gondolom egész nap abuseolja szerencsétlen gyereket az az elmebeteg geci, megverném de nemlehet, wat do?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 9 2013 09:51am
daily mesh
valami nyugtatót kéne szedned inkább
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 9 2013 09:51am
Gyámhatóság ftw.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 9 2013 09:53am
sztem egyszer kopogj at, h minden rendben van-e, ha mar tudod hogy nez ki a gyerek akkor egyszer probald meg elcsipni es beszelni vele, hogy mondja el, hogy verik-e vagy valami, ha elmondja, akkor mondd neki, hogy tudsz segiteni, csak elkell mondania a csaladsegitos nepeknek is, aztan utanna hivd sztem oket ki.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 9 2013 09:56am
szerintem verd véresre a nő pofáját, abból biztos érteni fog
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Nov 9 2013 09:58am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Nov 2013 17:53)
sztem egyszer kopogj at, h minden rendben van-e, ha mar tudod hogy nez ki a gyerek akkor egyszer probald meg elcsipni es beszelni vele, hogy mondja el, hogy verik-e vagy valami, ha elmondja, akkor mondd neki, hogy tudsz segiteni, csak elkell mondania a csaladsegitos nepeknek is, aztan utanna hivd sztem oket ki.


Úgy meg be fogják rakni nevelőintézetben, ami lehet, hogy sokkal rosszabb lesz számára, mint az üvöltő anyját hallgatni.

Btw nekem nem is egyszer voltak ilyen szomszédaim és én is hasonlókon gondolkoztam mindig, mivel nekem sem volt kifejezetten könnyű gyerekkorom. ^^
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 9 2013 09:58am
brutálisan kínozd meg és utána fojtsd bele a wcbe
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:00am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2013 04:51pm)
daily mesh
valami nyugtatót kéne szedned inkább


mert te biztos mosolyogva hallgatod ahogy 1 kisgyerekkel üvölt az anyja úgy hogy a lépcsőházban hallani, hogy A KURVA ANYÁDAT TE SZAR. daily anarkin bebizonyitja hogy mennyire nyomorek


This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 9 2013 10:00am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2013 10:01am
ha szólsz akkor vagy elviszik intézetbe ami szar vagy nem viszik el mert nem tudják bizonyítani akkor meg még szarabb lesz a gyereknek utána, dunno
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:01am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 9 2013 04:53pm)
sztem egyszer kopogj at, h minden rendben van-e, ha mar tudod hogy nez ki a gyerek akkor egyszer probald meg elcsipni es beszelni vele, hogy mondja el, hogy verik-e vagy valami, ha elmondja, akkor mondd neki, hogy tudsz segiteni, csak elkell mondania a csaladsegitos nepeknek is, aztan utanna hivd sztem oket ki.


nemnagyon láttam még gyereket a lépcsőházban ezalatt az 5 honap alatt, nem sűrűn mászkálok kint csak napi 3-4x max le meg föl, meg már csak 3 honapig lakok itt szoval ez nemhiszem hogy mukodne
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll