d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
12323Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 22 2013 03:37am
http://www.strife.com/

a hon készítőinek új mobája, nagyon promózzák.
kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 22 2013 03:38am
En a LoL-t se ertem, hogyan lett ilyen nepszeru.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2013 03:43am
Quote (josheide @ 22 Oct 2013 11:38)
En a LoL-t se ertem, hogyan lett ilyen nepszeru.


úgy hogy a legkirályabb játék?

amúgy nagyon promozhatják ha most látom először xd

This post was edited by Anarkin on Oct 22 2013 03:45am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 22 2013 03:47am
Quote (Anarkin @ 22 Oct 2013 10:43)
úgy hogy a legkirályabb játék?

amúgy nagyon promozhatják ha most látom először xd


Ki kene probalnom dotat.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 22 2013 03:47am
Quote (josheide @ Oct 22 2013 10:38am)
En a LoL-t se ertem, hogyan lett ilyen nepszeru.


ezt en sem ertem
nem lattam gecinagy marketinget, nincs rewarding, nincs igazi elodje
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 22 2013 03:48am
Quote (Anarkin @ 22 Oct 2013 11:43)
úgy hogy a legkirályabb játék?

amúgy nagyon promozhatják ha most látom először xd


arckönyvön futottam bele, utána fel is iratkoztam hírlevelükre kíváncsiságból. mondjuk most, hogy mondod s2games honlapján sincs még fent :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 22 2013 03:51am
igazábol leszarom a dotát és lol-t is
meg ezt is
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 22 2013 03:52am
Quote (josheide @ Oct 22 2013 10:38am)
En a LoL-t se ertem, hogyan lett ilyen nepszeru.


tökéletesen kielégiti a 12 évesek szükségleteit
meg aki azon szinten van 20+ éves létére.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 03:59am
Quote (Anarkin @ Oct 22 2013 11:43am)
úgy hogy a legkirályabb játék?

amúgy nagyon promozhatják ha most látom először xd

Lolra ilyet irni egy embernek, hogy a legkiralyabb jatek, hova halad ez a vilag :d mondok en neked jo jatekot, csak kerjed

De most, hogy igy belegondolok, eleg megnezni( most teged kiveve, de csak mert tt vagy ofc) hogy kik jatszanak a lollal, es kik a dotaval, igy csak a hunsubon belul is, csupa noobok vagy tul sok elettel rendelkezo emberek, gamernek egyik se jo, sajnalom :d ilyen smat, jarabekg, harcikacsa mar csak ez teljesen jol reprezentalja a 2 game kozti kulonbseget


Eletkepes lesz, mert a dotabol hianyzik sokminden, ha azokat megcsinaljak rendesen, akkor jatszani fogok vele ofc

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2013 04:01am
Quote (putincykavodka @ 22 Oct 2013 11:59)
Lolra ilyet irni egy embernek, hogy a legkiralyabb jatek, hova halad ez a vilag :d mondok en neked jo jatekot, csak kerjed

De most, hogy igy belegondolok, eleg megnezni( most teged kiveve, de csak mert tt vagy ofc) hogy kik jatszanak a lollal, es kik a dotaval, igy csak a hunsubon belul is, csupa noobok vagy tul sok elettel rendelkezo emberek, gamernek egyik se jo, sajnalom :d ilyen smat, jarabekg, harcikacsa mar csak ez teljesen jol reprezentalja a 2 game kozti kulonbseget


Eletkepes lesz, mert a dotabol hianyzik sokminden, ha azokat megcsinaljak rendesen, akkor jatszani fogok vele ofc


cs meg quake után minden játék egy casual szar, nem dobálóznék ezzel hogy ki mit játszik
már le lehetne szálni erről a témáról mert nekem továbbra is csak úgy tűnik h minden dotás vergődik xd

lol >>
Go Back To Magyar Topic List
12323Next
Add Reply New Topic New Poll