Quote (Anarkin @ Oct 22 2013 11:43am)
úgy hogy a legkirályabb játék?
amúgy nagyon promozhatják ha most látom először xd
Lolra ilyet irni egy embernek, hogy a legkiralyabb jatek, hova halad ez a vilag

mondok en neked jo jatekot, csak kerjed
De most, hogy igy belegondolok, eleg megnezni( most teged kiveve, de csak mert tt vagy ofc) hogy kik jatszanak a lollal, es kik a dotaval, igy csak a hunsubon belul is, csupa noobok vagy tul sok elettel rendelkezo emberek, gamernek egyik se jo, sajnalom

ilyen smat, jarabekg, harcikacsa mar csak ez teljesen jol reprezentalja a 2 game kozti kulonbseget
Eletkepes lesz, mert a dotabol hianyzik sokminden, ha azokat megcsinaljak rendesen, akkor jatszani fogok vele ofc