d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Oct 21 2013 12:08pm
Páran kérdezték PM-ben hogy mizú, mi van velem. Nyilván sokan nem ismernek innen, már jó ideje nem trade-elek, viszont olvasom a topic-okat,
követem az eseményeket, ezért gondoltam megosztom veletek szomorú történetem.

Tavaly júli 10-én történt...
Balatonfüred, gyerektábor. Dolgozni mentünk, végeztünk a rendőrkutyák szituációs bemutatóval, aztán a balcsi, csobbanás.
Vízibicikli, haverok, kb 3-400 métert betekertünk, majd vízszint ellenőrzés, ugrálás.
Pár fejes után, kb a 10.-nél valami homokdomb lehetett egy részen a víz alatt.
Nyaki 3as 4es csigolya törés.. Kolléganőm mentet ki, azonnal lebénultam. Mentőhelikopter,Honvéd kórház, műtét, közben egy újraélesztés.
Orvosok kemény 1% esélyt adtak hogy túlélem, + ha mégis, a sérülés magassága miatt örökre lélegeztető gépen leszek. (a légzést segítő izmok,mell,has,rekesz, minden lebénult.)
10 hónap intenzív, ebből 8 hónap lélegeztető gépen.. A jobb oldali rekesz visszajött, így fél tüdővel lélegzem, gép nélkül.

Jelenleg 5hónapja rehabilitálok, Budakeszi OORI-ban.
Sajna még válltól lefele bénult vagyok. (masszív fekvés+forgatnak, kevés ülés.)

Egy Adaptive_mouse nevű progi segítségével a fejem mozgatását követi az egér, így tudok gépezni, böngészni,lefoglalni magam.
Közlekedni, ülni pedig egy állal vezérelhető kerekesszékkel tudok.

Küzdök hogy megmozduljon valami.. bármi..
Vár a feleségem és a 10hónapos kislányom. :) http://imageshack.us/photo/my-images/24/rp1k.jpg/

Nem fontos hsz-elni, úgyse tudok kimerítő választ adni. Ezt a pár sort így is több mint egy órán keresztül írtam
képernyő-billentyűzettel., a fejemet mozgatva.


Szóval, itt vagyok, olvasgatok (poe,d2 pvm hc wt-k,d3,live steam-ek, hunsub, etc).

Köszi aki vette a fáradtságot hogy végig olvassa.



Sziasztok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2013 12:09pm
nem olvastam el
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2013 12:10pm
:(
hát get better.
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Oct 21 2013 12:11pm
jobbulást, igazán!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 21 2013 12:12pm
szomorú ilyet olvasni :(

tarts ki, a legjobbakat kívánom
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 21 2013 12:14pm
úristen, jobbulást

OORI jó hely, sokszor voltam én is ott
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 21 2013 12:16pm
én meg azért hisztizek mert gyökérkezelésre kell mennem 1 hét múlva.

kemény...
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 21 2013 12:19pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2013 12:19pm
sok sikert a felépülésben
btw a képen azon a harisnyán röhögtem :dd

am
egy fasza kis elfoglaltság
http://www.instantstreetview.com/

beirod tatabánya rákóczi ferenc utca 3. vagy ami a lakcimed és go, irány a világ =)
én órákig elszarakszok ezzel, tök élvezetes pl itthonrol elmenni romániába vagy szlovákiába
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 21 2013 12:19pm
gecc.. kitartas meg minden!
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll