Quote (Rawen @ 22 Jun 2013 17:24)
főtt tojást csinálok épp
hozzávalók:
víz
tojás
lábas
tűz
elkészítés:
beleteszed a vizet a lábasba, felteszed a tűzre, megvárod amíg forrni kezd majd tetszés szerinti időre beleteszed a tojást
Mi lesz akkor ha nem teszed bele a tojást?
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2013 17:20)
Kár hogy a régi elsüllyedt, nem volt rossz topic, de 3 hónapja nem írt bele senki így repostolom.
olyan isteni sertéssültet csináltunk, hogy az valami hihetetlen
2 kilós lapockába injektáltunk inekciós tűvel meg fecskendővel 3 dl almalevet, 3 dl vizet, amit összekevertünk sóval barnacukorral, szója és wourchestershire szósszal, aztán a külsejét bedörzsöltük fűszerrel, és 4 óráig sütöttük kis lángon
10/10 volt
Worcestershire esetleg. Hihetetlen hogy ennyire visszamaradott vagy, és nem tudsz helyesen írni.
This post was edited by Smat on Jun 22 2013 11:27am