d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:19am
Szépségverseny 06.09-től 06.31-ig

Nevezés: 06.04-től 06.30-ig

Csak lányoknak!

Nyeremény: 10 eurós RP csomag

http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2190&Itemid=583

azért vannak nagyon szép lányok :3
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2013 07:21am
regelek, sec
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 6 2013 07:21am
krémeset szartam és nehéz volt lehúzni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:22am


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 6 2013 07:23am
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2013 14:19)
Szépségverseny 06.09-től 06.31-ig

Nevezés: 06.04-től 06.30-ig

Csak lányoknak!

Nyeremény: 10 eurós RP csomag

http://lol-hungary.hu/index.php?option=com%5Fcontent&view=article&id=2190&Itemid=583

azért vannak nagyon szép lányok :3


Biztos mind noob.

Ja várj, minden lolos noob.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 6 2013 07:23am
jarabek gerő a hídverő
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 07:25am
nem hinném hogy embernek számit az, aki lolozik :s
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2013 07:27am
Vannak szép csajok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:28am
(1.)Helló! 23 éves vagyok, kb. egy éve kezdtem. WoW-os klántársaim mutatták a játékot. Az EUNE szerveren játszom Deadblonde summoner névvel. Nagyjából minden nap játszok, sokszor csak a first win-t játszom le:P Legtöbbet ARAM-ozni szeretek, classicot a barátom klántársaival.
(2.)NaNa vagyok vagy ha úgy tetszik ' fantaatitan ' az EUNE-ről, és tavaly nyár óta játszom! c: A játékot a páromon keresztül ismertem meg, az ő kedvéért kezdtem el játszani!^^ Napi rendszerességgel játszom hétköznap 3 órát illetve hétvégén 6-7 órákat. A kedvenc hősöm Irelia, és nagyon szeretek Caitlynnel játszani! c: Imádok supporttal és tankkal lenni de a fő kedvenc az adc c:
(3.)Hali, Szilvi vagyok és 18 éves. Még két éve ismerkedtem meg a játékkal, az akkori barátom mondta hogy próbáljam ki és azóta is játszok. Nordic & Easten kezdtem majd átmentem Westre ahol CsöcsösSzilvi néven vagyok (tudom kicsit vicces név). Szinte minden nap jászok legalább 5 meccset. Kedvenc karaktereim: Ashe, Caitlyn, Vayne, Katarina, Ahri.

Vona Eszter vagyok, 18 éves. A bátyám miatt világ életemben fiús játékokkal játszottam pl: 4 évig Counter Strike Source-oztam, majd ráálltam a LoLra amivel 2 éve játszom. Napi szinten olyan 3-4 órát töltök a gép előtt, ilyen a kocka lányok élete :))

This post was edited by jarabekg on Jun 6 2013 07:29am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 6 2013 07:32am


wut
Go Back To Magyar Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll