Quote (shelby_33 @ 8 Dec 2012 12:24)
2011 08. 14.-én
autóbalesetem volt.
esküvőm előtt 2 héttel
eltört majdnem az összes bordám, combcsontom, nyakamban az összes nyúlvány, bevérzett a tüdőm és eltört a 3-as 4-es -5ös
gerinccsigolyám. ( melltől lefele lebénultam )
azóta székben vagyok és itthon töltöm a napjaimat általában.
ami változott azóta azok csak érzések amik csak fájdalommal járnak és a lábaim is külön életet élnek mert görcsöl ugrál és azt csinál amit gondol.
ha eszembe jut valami és kérdeztek még leírom majd.
ez az én helyzetem, de nem adom fel soha hogy újra lábra álljak és teljes életet éljek majd.
nehéz nagyon kitartani és pozitívan állni a dolgokhoz mert mindig a fejemben van az hogy minek is éljek!
ilyen hozzáállással egy idő után minden rendbe fog jönni
kitartás
This post was edited by TouchCow on Dec 8 2012 04:27am