d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:30pm
2012
vallásosság

de most komolyan, ha belenézünk a biblia törvényeibe, írásaiba, abba, hogy miről szól.. világosan látható szerintem, hogy egy kaotikus világ kaotikus polgárait megfékezni akaró műről van szó.

kellett egy legfelső erő, ami az uralkodókat és minden gaztevőt korlátoz abban amit tesz, hogy féljék az elkárhozást.. hogy élhetőbb világ jöhessen létre..


stendahl írta, hogy a biblia végig arról szól, hogy az isten így büntet, az isten úgy büntet, így és úgy reguláz, tiszta bosszúállás az egész írás. a pap meg hirdeti, hogy bocsássunk meg mindenkinek

arról nem is beszélve, hogy az egyház a középkor végétől (már talán előbbről is) már semmi másról nem szól, csak az anyagi javak halmozásáról

Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 08:08pm)
az evolúciót elméletét (ELMÉLET!!!) csak azok pártolják, akik félnek Istenről gondolkodni.

ez meg olyan németh sándoros volt. nevetséges



Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 02:33pm
neha szoktam imadkozni
ettol fuggetlenul leszarom az egyhazat meg az egeszet
/thread
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2012 02:35pm
Azert egyszer elbeszelgetnek valakivel aki nem hisz az evolucioban.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 02:35pm
te vagy a kibaszott isten
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 02:36pm
anyád
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 02:38pm
asd

This post was edited by Rawen on Sep 19 2012 02:56pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 02:38pm
Amugy erdekes dolog, de pl most jutott eszembe egy erv tass intelligent designes vs tengerbol kimaszott valami dolgara. Xsak bele kellene gondolnia a szuletesbe. Az ivarsejtek talalkozasa utan a sejtek osztodni kezdenek ameddig ki nem alakul az emberi leny egy kezdetleges verzioja. A viz pedig, hogy miert ne lehetne az a forrasa mindennek? Csak bele kell gondolni, hogy egy atlag ember testenek hany %-a viz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:39pm
de most komolyan.. egy valag mondaton látszik, hogy a kornak megfelelően íródott, az éppen aktuális dolgokkal, bűnökkel, felfogásokkal kapcsolatban.
most te tényleg elhiszed, hogy ezek isten szavai és/vagy egy ember aki ezeket papírra vetette bármilyen módon kapcsolatban volt az istennel

szerintem kétségbeesett próbálkozások ezek arra vonatkozóan, hogy az adott kor bajait orvosolni tudják valamilyen módon






Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 02:39pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:30)
2012
vallásosság

de most komolyan, ha belenézünk a biblia törvényeibe, írásaiba, abba, hogy miről szól.. világosan látható szerintem, hogy egy kaotikus világ kaotikus polgárait megfékezni akaró műről van szó.

kellett egy legfelső erő, ami az uralkodókat és minden gaztevőt korlátoz abban amit tesz, hogy féljék az elkárhozást.. hogy élhetőbb világ jöhessen létre..


stendahl írta, hogy a biblia végig arról szól, hogy az isten így büntet, az isten úgy büntet, így és úgy reguláz, tiszta bosszúállás az egész írás. a pap meg hirdeti, hogy bocsássunk meg mindenkinek

arról nem is beszélve, hogy az egyház a középkor végétől (már talán előbbről is) már semmi másról nem szól, csak az anyagi javak halmozásáról


ez meg olyan németh sándoros volt. nevetséges



http://1.imgland.net/O0u26qz.png



egy szót sem szóltam a bibliáról.
intelligent design vs. evolúció.
erről volt szó.

és a biblia amúgy is csak egy kicsiny része a keresztény írásoknak.
ami meg a képet illeti, nincs értelme úgy beszélnünk Istenről, hogy legalább elméletben nem fogadja el az ember.


ennyi erővel állíthatom azt is, hogy a vákuum ártalmas a tüdőre.
te meg azt mondod, hogy nincs is vákuum...
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2012 02:39pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 09:30pm)
2012
vallásosság

de most komolyan, ha belenézünk a biblia törvényeibe, írásaiba, abba, hogy miről szól.. világosan látható szerintem, hogy egy kaotikus világ kaotikus polgárait megfékezni akaró műről van szó.

kellett egy legfelső erő, ami az uralkodókat és minden gaztevőt korlátoz abban amit tesz, hogy féljék az elkárhozást.. hogy élhetőbb világ jöhessen létre..


stendahl írta, hogy a biblia végig arról szól, hogy az isten így büntet, az isten úgy büntet, így és úgy reguláz, tiszta bosszúállás az egész írás. a pap meg hirdeti, hogy bocsássunk meg mindenkinek

arról nem is beszélve, hogy az egyház a középkor végétől (már talán előbbről is) már semmi másról nem szól, csak az anyagi javak halmozásáról


ez meg olyan németh sándoros volt. nevetséges



http://1.imgland.net/O0u26qz.png


te eleg jo ellenpelda vagy az evoluciora.
Go Back To Magyar Topic List
12346Next
Add Reply New Topic New Poll