Annyira nem vagyunk/vagyok pörkölt-szeretők(?)
Azt akarom ezzel mondani, hogy viszonylag ritkán kerül pörkölt az asztalra, és ha kerül is, az olyan, hogy ahhoz se krumpli se más köret nem kell(káposztásbirka, csülköskáposzta ami gyakori minálunk)
Egyedül a csirkepökrölthöz nyomok igazi köretet, mégpedig a nokedlit, azt nyomom kétpofára
de inkább kenyeret eszek a pörköltek mellé