d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
12311Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jun 24 2012 10:06am
én általában elsőnek összetöröm, azután rátunkolom a pörköltöt+a szaftot

afk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 24 2012 10:07am
ja
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:07am
Igen, éhes is lettem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:09am
Annyira nem vagyunk/vagyok pörkölt-szeretők(?)
Azt akarom ezzel mondani, hogy viszonylag ritkán kerül pörkölt az asztalra, és ha kerül is, az olyan, hogy ahhoz se krumpli se más köret nem kell(káposztásbirka, csülköskáposzta ami gyakori minálunk)
Egyedül a csirkepökrölthöz nyomok igazi köretet, mégpedig a nokedlit, azt nyomom kétpofára
de inkább kenyeret eszek a pörköltek mellé
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2012 10:09am
igen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2012 10:10am
Igen
Bár frissen sült kenyérrel jobban szeretem, de krumplival is finom
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 24 2012 10:13am
igen, bár nokedlivel is igen király egy marhapörkölt
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 24 2012 10:16am
Galuskaval eszem.
Tegnap meg a vadasztarsakkal vaddiszno brassoit ettem na az a bestest
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:19am
Quote (cowding @ Jun 24 2012 04:10pm)
Igen
Bár frissen sült kenyérrel jobban szeretem, de krumplival is finom


lol és tényleg
a közelben van pékség kb 10 perc alatt megfordul az ember, egyszerűbb mint a nokedli és jobb is mint a főttkrumpli sokkal
Go Back To Magyar Topic List
12311Next
Add Reply New Topic New Poll