Quote (guppy92 @ 19 May 2012 08:43)
lehet, hogy én vagyok a hülye, de 10 perce néztem 3 videót, ahol infernon ölik a bossokat, és olyan, mint ha a szobatársamat látnám wowozni.
ui.: még nem vettem meg
ja, és sosem wowoztam szerencsére
fasza, hogy 0 játékidő mellett a wowhoz hasonlítod...