d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,701
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8,172.00
May 19 2012 12:43am
lehet, hogy én vagyok a hülye, de 10 perce néztem 3 videót, ahol infernon ölik a bossokat, és olyan, mint ha a szobatársamat látnám wowozni.


ui.: még nem vettem meg


ja, és sosem wowoztam szerencsére

This post was edited by guppy92 on May 19 2012 12:50am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 19 2012 12:48am
nem játszok ilyen szarokkal
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 19 2012 01:51am
Quote (guppy92 @ May 19 2012 06:43am)
lehet, hogy én vagyok a hülye, de 10 perce néztem 3 videót, ahol infernon ölik a bossokat, és olyan, mint ha a szobatársamat látnám wowozni.


ui.: még nem vettem meg


ja, és sosem wowoztam szerencsére


????????????????????????????????
hát ez hülye
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 19 2012 01:55am
Quote (sylke @ 19 May 2012 08:51)
????????????????????????????????
hát ez hülye


tiszta lol, de ennek az embernek írom, hogy nagyon this.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2012 01:57am
de, tiszta wow a jatek
szegyen amit a blizz muvelt ezzel a remek jatekszeriaval, nagyot csalodtam :/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2012 01:59am
Quote (guppy92 @ 19 May 2012 08:43)
lehet, hogy én vagyok a hülye, de 10 perce néztem 3 videót, ahol infernon ölik a bossokat, és olyan, mint ha a szobatársamat látnám wowozni.


ui.: még nem vettem meg


ja, és sosem wowoztam szerencsére


fasza, hogy 0 játékidő mellett a wowhoz hasonlítod...
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2012 02:55am
Quote (RRC @ May 19 2012 07:59am)
fasza, hogy 0 játékidő mellett a wowhoz hasonlítod...


de ha egyszer egy-egyes másolata a játéknak... nincs mit szépíteni
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 19 2012 02:56am
szeretném ha rici is postolna

This post was edited by Liliomtipro on May 19 2012 02:56am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 19 2012 02:59am
nem jatszottam sosem vele
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 19 2012 03:07am
Gratulálok
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll