Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:20)
Szerintetek mi bajom lehet, ha nem alszok 2-3 napot, es energia italokon meg rendes kajan elek? Dolgoznom kene feladatokon, es szorit az ido. Mult ejjel nem aludtam, es ugy gondoltam, hogy ma sem fogok, de felek, hogy bajom lehet belole. Valaki szakertse meg pls.
Azért ezzel óvatosan. 4 órát simán elbaszol a gép előtt, amit tölthetnél alvással is. Aztán nyomhatod tovább. Teljesen fáradtan amúgy sem tudsz annyira hatékonyan dolgozni.