d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
12311Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:20pm
Szerintetek mi bajom lehet, ha nem alszok 2-3 napot, es energia italokon meg rendes kajan elek? Dolgoznom kene feladatokon, es szorit az ido. Mult ejjel nem aludtam, es ugy gondoltam, hogy ma sem fogok, de felek, hogy bajom lehet belole. Valaki szakertse meg pls.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:20pm
Ha csak nem lehetetlenítik el fizikailag, elalszol magadtól is egy idő után. Nem tudsz tudatosan annyit ébren maradni hogy kárt okozz magadba. Max ha mondjuk vízzel locsolnak, megrugdosnak meg ilyenek mindig amikor elaludnál, ez amúgy régen bevett kínzás volt.

This post was edited by ElCapitano on Dec 1 2011 01:22pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:21pm
mondjuk leáll a szíved
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 01:21pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:20)
Szerintetek mi bajom lehet, ha nem alszok 2-3 napot, es energia italokon meg rendes kajan elek? Dolgoznom kene feladatokon, es szorit az ido. Mult ejjel nem aludtam, es ugy gondoltam, hogy ma sem fogok, de felek, hogy bajom lehet belole. Valaki szakertse meg pls.


Azért ezzel óvatosan. 4 órát simán elbaszol a gép előtt, amit tölthetnél alvással is. Aztán nyomhatod tovább. Teljesen fáradtan amúgy sem tudsz annyira hatékonyan dolgozni.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 1 2011 01:22pm
energiaitalokat szerintem gyorsan felejtsd el, mert gecire egészségtelenek.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 1 2011 01:22pm
simán át lehet állni 48 órás életciklusra, avval még nem volt bajom

ha túl kimerült leszel akkor úgyis elájulsz, és alszol egy jót, az energiaitaloktól meg max szívrohamot kapsz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:22pm
bár halottam már 2-3 napnál durvábbakat is, szintetikus haveroktól, ha érted mire,,,
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:22pm
Ennyi eleg is volt, meggyoztetek :D Ma este alszom nehany orat.

Quote (Nerz8 @ 1 Dec 2011 20:22)
energiaitalokat szerintem gyorsan felejtsd el, mert gecire egészségtelenek.


Napi 2-3 doboz monstert megiszok, akkor most wut :<
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 01:22pm
Quote (tevetava @ 1 Dec 2011 20:21)
mondjuk leáll a szíved


ennyitől azért talán nem, de mondjuk lehet szar vérnyomásod, szédülhetsz, fejedbe szállhat a vér, talán összeeshetsz. szerintem, nem vagyok szakértő ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:23pm
Quote (tevetava @ 1 Dec 2011 21:21)
mondjuk leáll a szíved


Ez faszság, ha egészséges vagy simán "összeesel" egy idő után.
Go Back To Magyar Topic List
12311Next
Add Reply New Topic New Poll