d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
12380Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 6 2011 04:03am
http://eu.battle.net/blizzcon/en/tournaments/eu-regionals/
Akit érdekel nézze^^...
hamarosan kezdődik, de a jó zenéket már nyomatják:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 04:06am
wow, ez jónak hangzik, ty
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2011 04:06am
divatos itt minden stílus,
halkan szól a jó zene

http://www.youtube.com/watch?v=cg26l6pJPRQ
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2011 04:08am
Remélem wow lesz több =)
Sc2t még annyira se érteném mit kell nézni
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 04:11am
ez tök fasza :D kajak nézem pedig aludni akartam 8d


btw hol a jó zene?
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 6 2011 04:12am


A WoW csak 16:30kor kezdődik ma, addig SC II lesz^^
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 04:13am
elmennék egy ilyenre :c
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 04:14am
Quote (Senee @ 6 Aug 2011 12:08)
Remélem wow lesz több =)
Sc2t még annyira se érteném mit kell nézni


hát pedig nem nehéz :P
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2011 04:15am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 11:13)
elmennék egy ilyenre :c


En is. Vagy barmi ilyen invitationalra, amit nagyobb ceg rendez illetve tamogat. Meg Blizzconra akarok meg majd valamikor kijutni :}

Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 11:14)
hát pedig nem nehéz :P


Ezt nem kommentalnam...

This post was edited by Moonflow on Aug 6 2011 04:15am
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 04:16am
rakják már ki teljes képernyőre faszom-.-

kéne kaját hozni a gép elé de lusta vagyok
Go Back To Magyar Topic List
12380Next
Add Reply New Topic New Poll