d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pokerstars Homegames > Over Hunsub
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2011 05:41am
Csináltam egy csoportot, szóval ha a subbereknek lenne kedve egymással pokerezni akkor csatlakozzatok :)

Előnyei a sima pssel szemben:
-Egyszerűbb az asztalhoz ülés
-A külföldiek ki vannak szűrve teljes mértékbe
-Akkor és olyan versenyt szrvezünk amilyet akarunk, itt majd lehet rá fogadni, és mivel 1 játékpénzes nevezést is lehet csinálni, ezért még a zsetonokat sem kell töltögetni.

Ha tetszik a kezdeményezés akkor hányjátok be, hogy jelentkeznétek, küldök meghívót, ebbe a klubba gondoltam csak hunsubosokat engedek be, ezzel megtartva a családias légkört.
Ne felejtsétek el megmondani a ps accotokat sem, legalább tudjam ki kicsoda. Ha működik, akkor majd mindneki kap admin jogot, hogy szabadon lehessen versenyeket szervezni :) .
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 8 2011 05:41am
nincs kedvem :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 05:49am
utálom a pst
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
May 8 2011 05:50am
Ide jöhet, meg játszhatnánk is egy 1:1 - 1:20 ring game közöttit :)
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 8 2011 05:55am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2011 05:58am
Quote (Vismajor @ May 8 2011 12:49pm)
utálom a pst


én sem szeretem, én everesten meg bwinen játszottam amikor még játékfüggő voltam, viszont ez a saját klubb egyedülálló funkció, és szerintem nyugodtan jöhetsz te is ps utálatod ellenére.
hidd el jó lesz ez :)

Quote (Psyclon @ May 8 2011 12:50pm)
Ide jöhet, meg játszhatnánk is egy 1:1 - 1:20 ring game közöttit :)


most tanulok, hétfőn 3 zht írok, meg az egész jövőhetem ilyen, de majd jövőhéten, ha már jó sokan is leszünk, akkor majd minden féle képp.

Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 8 2011 06:01am
lehet bennelennék.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 8 2011 06:05am
benne lennek, de bl vagyok :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2011 06:08am
Nem tudok pókerezni.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
May 8 2011 06:10am
Quote (josheide @ 8 May 2011 13:08)
Nem tudok pókerezni.


:) Ajj dehogynem.
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll