Csináltam egy csoportot, szóval ha a subbereknek lenne kedve egymással pokerezni akkor csatlakozzatok

Előnyei a sima pssel szemben:
-Egyszerűbb az asztalhoz ülés
-A külföldiek ki vannak szűrve teljes mértékbe
-Akkor és olyan versenyt szrvezünk amilyet akarunk, itt majd lehet rá fogadni, és mivel 1 játékpénzes nevezést is lehet csinálni, ezért még a zsetonokat sem kell töltögetni.
Ha tetszik a kezdeményezés akkor hányjátok be, hogy jelentkeznétek, küldök meghívót, ebbe a klubba gondoltam csak hunsubosokat engedek be, ezzel megtartva a családias légkört.
Ne felejtsétek el megmondani a ps accotokat sem, legalább tudjam ki kicsoda. Ha működik, akkor majd mindneki kap admin jogot, hogy szabadon lehessen versenyeket szervezni

.