az lenne a kérdésem, hogy érdekelne-e titeket egy külön subforum Diablonak?
gondoltam megkérdezem tőletek egyáltalán van-e rá igény, mielőtt még (felesleges) site suggestion lesz belőle
a subforum egyelőre egy Diablo-related "hunsub"ról szólna a tradelést leszámítva, arra ott lesz a 20 FG limites topic, illetve a Trading Grounds (nem hiszem hogy egyelőre túl nagy igény lenne magyar Diablo trade forumra)
úgy nézne ki mint ez a két subforum (magyarul természetesen...)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=149
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=138http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=150
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=164szerintem lenne értelme, mert jól járnak vele azok akik Diabloznak:
így egy helyen lennének a Diablos stickyk, guidek, price checkek és minden a játékkal kapcsolatos kérdés és téma
szabad(abb)an lehetne postolni ingame kérdéseket, cuccolás, pvp, pricecheck és hasonló jellegű topicokat
könnyebben találnának rá a megfelelő emberekre, akik nem hánynak be, hanem érdekli őket a téma és tudnak segíteni, csatlakoznának egy duelezéshez, stb
ebből következően könnyebb kiszűrni a Diablo-related témákat is a tömegből
és jól járnak azok is akik abbahagyták már egy ideje és igazából nem emiatt a játék miatt járnak fel a hunsubra:
nem kéne annyi Diablós topicot látniuk, illetve elkerülnénk a spamot és a timégtoljátokeztaszartwink.gif-szerű postokat
ha valaki új tévedne ide, ő is külön részlegbe tudná postolni a kérdését és nem lenne drámázás/flame/spam a dologból, hogy miért nem egy adott stickyben kérdezi meg (amikor még nem is járt itt előtte)
ha vannak további pro/kontra érveitek, nyugodtan postoljátok ide és beleeditelem az első postba
a spamot korlátozzátok a minimumra ha lehetséges
köszönöm

Szerintem jó ha külön helyre mennek a d2s topicok, van belőlük még mindig elég sok.