d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
12335Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,284
Joined: Apr 9 2004
Gold: 1,021.00
Mar 8 2011 06:49pm
Sziasztok!

Nos elég hosszú utat jártam be mire ide találtam... :-)
(most tudtam meg hogy van egy ilyen hazai topic)

Eszerint van még aktív magyar réteg itt JSP-n? :-)


üdv:
t
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 8 2011 06:51pm
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 02:49)
Sziasztok!

Nos elég hosszú utat jártam be mire ide találtam... :-)
(most tudtam meg hogy van egy ilyen hazai topic)

Eszerint van még aktív magyar réteg itt JSP-n? :-)


üdv:
t


nem, nincs :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 06:55pm
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 02:51am)
nem, nincs :D


Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 8 2011 06:59pm
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 02:55)
Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )


őszintén szólva, hidegen hagy :D

ez a sub már évek óta egy kalap kaki, ezt mindenki tudja :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 07:00pm
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 02:59am)
őszintén szólva, hidegen hagy :D

ez a sub már évek óta egy kalap kaki, ezt mindenki tudja :D


Attól még 1 aktív magyar réteg van itt : )

Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 9 2011 03:04am)
ha a 10 %ot te kepviseled en szivesen maradok atlagon aluli.


Szerintem én itt SOHA-SENKINEK nem ártottam, sőt inkább voltam hasznos tagja a közösségnek mint az a 90%.


This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:08pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 8 2011 07:04pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:55am)
Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )


ha a 10 %ot te kepviseled en szivesen maradok atlagon aluli.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:20pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 12:55am)
Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )


gondolom az a makelovenowar gyerek is az általad gondolt 10%ba tartozik mostmár mert küldött 500 fgt : )
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2011 07:21pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Mar 2011 03:04)
ha a 10 %ot te kepviseled en szivesen maradok atlagon aluli.


amúgy mindig azok a legrosszabbak, akik emberkednek, hogy okosabbak/jobbfejek/stb, mint a 90%
najó, most nem ő volt, csak reklámozták, de akkoris.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 07:22pm
Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:20am)
gondolom az a makelovenowar gyerek is az általad gondolt 10%ba tartozik mostmár mert küldött 500 fgt : )


Nem, ő számomra teljesen ismeretlen.
De tetszik a felfogásod : )))))
Szóval gondolom számodra azok a normális emberek akik pénzt adnak neked nem ?

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:23pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:26pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:22am)
Nem, ő számomra teljesen ismeretlen.
De tetszik a felfogásod  : )))))
Szóval gondolom számodra azok a normális emberek akik pénzt adnak neked nem ?


vág az eszed
Go Back To Magyar Topic List
12335Next
Add Reply New Topic New Poll