Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Dec 2010 21:08)
akkor miért ajánlanád?
krav maga a menő, bár annyira nem értek hozzá.
Én csináltam egy darabig, és nagyon lehet élvezni.
És pontosan az önvédelem gyakorlatias módjára megy rá. Nem szabályos, nem fair, de hatékony.