d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
12321Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Dec 15 2010 12:59pm
szóval még életemben nem verekedtem komolyabban de jövőtől szeretnék elkezdeni járni ilyenre, viszont nemtudom, hogy mire kéne mert ugye ebből is van 60 különböző és tanácstalan vagyok
ami idáig tetszett nagyon az az aikido de ismerősöm azt mondta, hogy csak több év gyakorlás után fogok eljutni egy olyan szintre amin már képes leszek megvédeni magam
nekem olyan kéne amivel pár hónap-fél év múlva már azért meg tudnám védeni magam ill. másokat

tehát ötleteket kérek, hogy milyen küzdősportot/harcművészetet érdemes elkezdeni és, hogy miért pont azt?
másik pedig hogy pénz szűkében vagyok tehát havi max 4-5ezret tudnék kiadni (remélem ennyiből kijön heti 2 edzés) rá de minél kevesebb annál jobb és felszerelést sincs kedvem venni több 10ezerért
(pl boxnál kesztyű, etc)

továbbá jelenleg kemény 65 kg vagyok 178 cm-el, az ilyen edzésektől fog a testem fejlődni? kb 70-75 kg-ra szeretnék felmenni
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2010 01:01pm
mma
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Dec 15 2010 01:02pm
a capoeirát ajánlanám de az általában havi 6K
/e: bár nem annyira önvédelmi harcművészet...

This post was edited by Sanyika on Dec 15 2010 01:03pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2010 01:06pm
Krav maga, legyél zsidó, költözz Izraelbe és tanuld ott.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 15 2010 01:08pm
Quote (Sanyika @ 15 Dec 2010 20:02)
a capoeirát ajánlanám de az általában havi 6K
/e: bár nem annyira önvédelmi harcművészet...


akkor miért ajánlanád?

krav maga a menő, bár annyira nem értek hozzá.
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2010 01:09pm
Box ^^ Vecsésen havi 2500ft, vannak kesztyűk, nem fontos venni
Amiért ajánlom: nemkell xxxx fogást, ütést, rúgást tanulni, jól edzi a felsőtested, gyorsak és erősek lesznek az ütéseid ami jobb bármilyen karate rúgásnál
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2010 01:10pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Dec 2010 21:08)
akkor miért ajánlanád?

krav maga a menő, bár annyira nem értek hozzá.


Én csináltam egy darabig, és nagyon lehet élvezni.

És pontosan az önvédelem gyakorlatias módjára megy rá. Nem szabályos, nem fair, de hatékony.
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 15 2010 01:10pm
kés >
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 01:10pm
Quote (icipicicici @ 15 Dec 2010 20:10)
kés >


pisztoly
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Dec 15 2010 01:11pm
van osztálytársam aki thai boxol -- imádja
van amelyik kung fuzik -- imádja
van amelyik giu gitsu-zik -- imádja

teljesen egyéntől függő és neked kell ráhangolnod valamelyikre magad, nem nekünk
Go Back To Magyar Topic List
12321Next
Add Reply New Topic New Poll