d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Quake Live Kupa
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 11 2010 06:42am
1v1 lesz nyilvan, bo3, harmadik es elso helyert bo5, 150-100-50 fg jutalommal az elso 3-nak
ha nem lesz ra igeny, akkor is elindul, szal szoljon az aki akar jacani, az indulok szama alapjan megcsinalom a treet
5 map lesz (ertelemszeruen 3. es 1. helyert mindegyiken kell jacani), single elimination, nem lesz looser bracket (nem szamitok annyi jelentkezore, ha lennetek 32-en, akkor lesz az is)
ztn, t7, t9, dm6, dm13 ( bloodrun, furious heights, house of decay, lost world, campgrounds newfageknek)

ez meg nem a hu de ofisol faszom topik, ide csak azt varom, hogy benyogje aki akar, hogy en

a mindenfele szponzort majd a hu de baszottofisol topikba leirom majd
kerdesed van irjad le
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 11 2010 06:44am
en
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 11 2010 06:46am
nagyon prő vagy hogy ilyet szervezel
még csak ismerkedem az uj egeremmel és 1 éve nem is logoltam be már QLre :D

DE AZÉRT



én
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 11 2010 06:52am
Quote (szabika @ Dec 11 2010 01:46pm)
nagyon prő vagy hogy ilyet szervezel
még csak ismerkedem az uj egeremmel és 1 éve nem is logoltam be már QLre :D

DE AZÉRT



én


en tobb
nem is fogok jacani
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 11 2010 06:54am
ÉN




leszarom





:mellow:
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 11 2010 07:00am
Quote (Baleee @ 11 Dec 2010 14:54)
ÉN




leszarom





:mellow:


this

de nagyon
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 11 2010 07:01am
lost world szerintem nem a legjobb 1v1 map...

jelentkezem ofc bár már nem játszottam vagy 2 hónapja
(ugyhogy aki trainelne az szójjon)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 11 2010 07:16am
Quote (Baleee @ Dec 11 2010 12:54am)
ÉN




leszarom





:mellow:


ez
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 11 2010 07:47am
3 hónapja játszottam utoljára, de azért jelentkezek.

Ja és szponzorálok is, nem tudom hogy mivel, de szponzorálok.


inb4 csapágy csapágy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 11 2010 07:54am
20 perc mire lejön az update... ~~
Taszikeci.
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll