1v1 lesz nyilvan, bo3, harmadik es elso helyert bo5, 150-100-50 fg jutalommal az elso 3-nak
ha nem lesz ra igeny, akkor is elindul, szal szoljon az aki akar jacani, az indulok szama alapjan megcsinalom a treet
5 map lesz (ertelemszeruen 3. es 1. helyert mindegyiken kell jacani), single elimination, nem lesz looser bracket (nem szamitok annyi jelentkezore, ha lennetek 32-en, akkor lesz az is)
ztn, t7, t9, dm6, dm13 ( bloodrun, furious heights, house of decay, lost world, campgrounds newfageknek)
ez meg nem a hu de ofisol faszom topik, ide csak azt varom, hogy benyogje aki akar, hogy en
a mindenfele szponzort majd a hu de baszottofisol topikba leirom majd
kerdesed van irjad le