d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
12312Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 03:34am
sajnalom, hogy igy gondolod, de latom azert nem vitatkozol azzal, hogy ha akarnal, akkor tudnal mast keresni
mindegy, igazabol leszarom, a report is csak azert volt, mert ruhellem a csavot, es bevallom, mielott reportoltam, nem gondoltam bele, hogy ezzel masnak is arthatok
na mindegy, damage done
ugyse lesz belole semmi, sok a cry a semmiert :D

This post was edited by Moonflow on Oct 1 2010 03:42am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 1 2010 03:38am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 10:34)
sajnalom, hogy igy gondolod, de latom azert nem vitatkozol azzal, hogy ha akarnal, akkor tudnal mast keresni
mindegy, igazabol leszarom, a report is csak azert volt, mert ruhellem VSG-t, es bevallom, mielott reportoltam, nem gondoltam bele, hogy ezzel masnak is arthatok
na mindegy, damage done
ugyse lesz belole semmi, sok a cry a semmiert :D


jsp-n alapból nem hangoztatnám tudjukki nevét illetve cégét, kollegáik nevét meg végképp nem, főleg hogy jó fejek és cimborák.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2010 03:40am
Quote (Oberon_os @ 1 Oct 2010 11:38)
jsp-n alapból nem hangoztatnám tudjukki nevét illetve cégét, kollegáik nevét meg végképp nem, főleg hogy jó fejek és cimborák.


és soha senkinek nem ártottak !!!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 03:41am
Quote (Oberon_os @ 1 Oct 2010 10:38)
jsp-n alapból nem hangoztatnám tudjukki nevét illetve cégét, kollegáik nevét meg végképp nem, főleg hogy jó fejek és cimborák.


akkor te is edit pls :)

Quote (josheide @ 1 Oct 2010 10:40)
és soha senkinek nem ártottak !!!


oh ok -_-

This post was edited by Moonflow on Oct 1 2010 03:42am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2010 03:42am
Quote (Oberon_os @ Oct 1 2010 09:38am)
jsp-n alapból nem hangoztatnám tudjukki nevét illetve cégét, kollegáik nevét meg végképp nem, főleg hogy jó fejek és cimborák.


Quote (josheide @ Oct 1 2010 09:40am)
és soha senkinek nem ártottak !!!


this ..
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 1 2010 03:43am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Oct 2010 10:42)
this ..


SZILVÁSGOMBÓC, MI? :DDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 03:43am
tudom is én mi volt, de biztos helyesen tetted, kutyák mind..
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 03:44am
Quote (Oberon_os @ 1 Oct 2010 11:43)
SZILVÁSGOMBÓC, MI? :DDDDDDDD


találtam egy csomó régi siget, még a 2 versenyes topicból.
Lehetne még ilyen verseny :P
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 1 2010 03:45am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 10:44)
találtam egy csomó régi siget, még a 2 versenyes topicból.
Lehetne még ilyen verseny :P


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48143868&f=129&o=10

tess
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 03:45am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 10:43)
tudom is én mi volt, de biztos helyesen tetted, kutyák mind..


nemeppen, csak nem gondoltam bele, hogy masnak is arthatok, de hat ami megtortent, az megtortent :)
Go Back To Magyar Topic List
12312Next
Closed New Topic New Poll