Üdv!
Ezennel meghirdetem a sokadik hunsub sig battlet!
A verseny tétje erős 199,97 fórumarany!
Nos.

Ezt a képet szeretném úgy,hogy a vikingbácsi felső része látszódjon a zászlóval együtt.
A zászlón a finn színeket szeretném
http://www.33ff.com/flags/XL_flags/Finland_flag.gif). A fehér rajta legyen kicsit szürkésebb,és az se baj,ha hosszabítatok a zászlón.
A kép maga sötét kékes legyen,és a hozzá tartozó háttér,stb is (kb ilyesmi témájú/színvilágú
http://zenemagazin.com/wp-content/uploads/2009/10/ensiferum-from-afar.jpg) Ha nem jó a színválasztás, természetesen rátok bízom.
A nevemet szeretném rá, kb olyan típussal,mint az Ensiferum Logo.
A sig végét, amerre a zászló lóg,szeretném,ha üresen hagynátok(úgy,hogy eltűnjön az ottani rész[pop-out vagy hogy nevezik])
A havas téma maradhat, lehet rajta néhány +hópehely
Eddig Söndör van versenyben !