d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > (:
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 15 2010 10:55am
Quote (Kaninkarlz @ 15 Aug 2010 18:27)
send me my fgs welcher


Quote (Kaninkarlz @ 15 Aug 2010 18:28)
okay so ill post screens and warn other people from your welching.


Quote (Kaninkarlz @ 15 Aug 2010 18:46)
Quote (Namechange @ 15 Aug 2010 18:45)
Quote (Kaninkarlz @ 15 Aug 2010 18:42)
Quote (Namechange @ 15 Aug 2010 18:40)
Quote (Kaninkarlz @ 15 Aug 2010 18:28)
okay so ill post screens and warn other people from your welching.


hi
i dont know what are you talking about.
it was poker or betting welch? have you topic link or any pm from me?


lol your so fucking bad lol... i know it was you but u just contacted directly through aim...
I dont give a shit i will still warn ppl


canyou post screenshots from the aim conversation?


i dont need to post to you^^ ill just warn ppl and show them


lackettő, janou és tomi után szabadon
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 15 2010 10:57am
noobok
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 15 2010 10:57am
koszi az infot
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 15 2010 10:59am
tuti ez az überrand vagy valamelyik nyomorult volt
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 15 2010 10:59am
Quote (Namechange @ 15 Aug 2010 18:59)
tuti ez az überrand vagy valamelyik nyomorult volt


en voltam
nincs hari?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2010 11:00am
Quote (Namechange @ Aug 15 2010 04:59pm)
tuti ez az überrand vagy valamelyik nyomorult volt


istenem te hülye.
nem tudok se pokerezni, se aimra menni 4 után mert lekorlátozzák a netemet.
nem pokereztem már 1 hete jspn.
pont leszarom a nyomorod.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 15 2010 11:02am
Quote (uberpro123 @ 15 Aug 2010 19:00)
istenem te hülye.
nem tudok se pokerezni, se aimra menni 4 után mert lekorlátozzák a netemet.
nem pokereztem már 1 hete jspn.
pont leszarom a nyomorod.


aztán engem annyira érdekel mit mesterkedtek itt össze vissza :'DD
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Aug 15 2010 11:04am
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 05:00am)
istenem te hülye.
nem tudok se pokerezni, se aimra menni 4 után mert lekorlátozzák a netemet.
nem pokereztem már 1 hete jspn.
pont leszarom a nyomorod.


anyuci vigyaz a kicsi fiacskajara MI?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 11:04am
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 05:00pm)
istenem te hülye.
nem tudok se pokerezni, se aimra menni 4 után mert lekorlátozzák a netemet.
nem pokereztem már 1 hete jspn.
pont leszarom a nyomorod.


az agyadat kéne lekorlátozni
OH WAIT az már le van korlátozva
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 15 2010 11:04am
Quote (sylke @ 15 Aug 2010 19:04)
az agyadat kéne lekorlátozni
OH WAIT az már le van korlátozva


wink wink
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll