Quote (Rezs @ Aug 14 2010 08:38pm)
nem az hogy szomorú, hanem nagyon bele tudom élni magam a filmekbe és el tudom képzelni ez mennyire elvont és lehangoló...az meg nn hogy utána elbaszott hangulatom legyen
ha nem szoktad magad szúrni, akkor nem lesz gáz
ha szoktad, akkor viszont jövőkép :DDDD