d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jozef Vs Hunsub
1237Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:55am
amugy miért utáljátok szegényt?:(
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 31 2010 10:56am
i dunno lol
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 10:57am
:zzz:
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:57am
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 31 2010 04:56pm)
i dunno lol


nem ,komoan az ok érdekel :S:O
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 10:57am
Quote (Sup3RN0Va @ 31 Jul 2010 18:56)
i dunno lol


Kereskedő: Not Rated

:c
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:58am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 04:57pm)
Kereskedő: Not Rated

:c


warn 40%

:c
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 31 2010 10:58am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 18:57)
Kereskedő: Not Rated

:c

oh shi-

Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 18:57)
nem ,komoan az ok érdekel :S:O


komolyan nemtudom ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 11:00am
Quote (Sup3RN0Va @ 31 Jul 2010 18:58)
komolyan nemtudom ^^


Itt vergődik nem is tudom mióta a szánalmasnál szánalmasabb problémáival, röviden ennyi.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 31 2010 11:01am
Nem utalom, jokat tudok szorakozni a postjain neha-neha. Alapvetoen egy segitokesz, joszivu embernek tartom, aki eleg sok hulyeseget el tud kovetni (regebbi storyk).
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:02am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Jul 2010 19:00)
Itt vergődik nem is tudom mióta a szánalmasnál szánalmasabb problémáival, röviden ennyi.


én egy szimpla pószter vagyok, szerintem csak a fórum vergődik a postokon (nem tetszik nekik hogy itt vagyok, nem tetszenek nekik a hozzászólásaim, ezért inkább tmadnak..) ;)

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 11:03am
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Closed New Topic New Poll