Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Jul 2010 19:00)
Itt vergődik nem is tudom mióta a szánalmasnál szánalmasabb problémáival, röviden ennyi.
én egy szimpla pószter vagyok, szerintem csak a fórum vergődik a postokon (nem tetszik nekik hogy itt vagyok, nem tetszenek nekik a hozzászólásaim, ezért inkább tmadnak..)
This post was edited by banyek on Jul 31 2010 11:03am