az új rendszert még nem ismerem. A régiben a szabájok engedték, ezért ha ügyesen játszottál, lehetett bárhány multid, ami még mai napig is élhet...
Amíg nem jösz fel hun részre, él a friss accountod. Diablózol, próbálj pár vackot eladni, 50+ értelmes postot ellőni trade részlegben, hátha átesel a szűrőn

am meg senkinek nem kell nyíltan tudni, hogy sönci vagy..