Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 20:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.
ha nem rohad a lábad, s nem gombás a körömágyad,
akkor is
Quote (Fezmin @ 10 Jun 2010 20:56)
Ízlések és pofonok, de én fel nem venném!

amúgy meg this
This post was edited by SirCsimbok on Jun 10 2010 01:59pm