Quote (Rezs @ 1 Apr 2010 23:45)
mandádum
külcsönbe
ty.
Quote (sunnymarcell @ 1 Apr 2010 23:46)
nem pókerezek, néha élőben a bátyáimmal
Hehe, néha nálunk is van ilyen családi Pokerparty

De nem sűrűn
This post was edited by Psyclon on Apr 1 2010 03:50pm