☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablos Kérdés
1
2
3
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 739
Replies: 50
Track Topic
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#1
Nov 15 2009 06:38am
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect) egyik cd keyyel sem?
mit lehet ezzel csinálni? várni csak?
All_1_Nado
Banned
Posts: 418
Joined: Aug 26 2009
Gold
:
0.00
#2
Nov 15 2009 06:40am
Quote (lacoking @ Nov 15 2009 01:38pm)
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect) egyik cd keyyel sem?
mit lehet ezzel csinálni? várni csak?
több otletem is van mit tehetnel
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#3
Nov 15 2009 06:40am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 12:38)
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect) egyik cd keyyel sem?
mit lehet ezzel csinálni? várni csak?
ip cim váltás esetleg lehetséges?
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#4
Nov 15 2009 06:42am
Quote (ZeNoR @ 15 Nov 2009 14:40)
ip cim váltás esetleg lehetséges?
fix ipm van.
Quote (All_1_Nado @ 15 Nov 2009 14:40)
több otletem is van mit tehetnel
akkor mondd el mit tehetnék
This post was edited by lacoking on Nov 15 2009 06:42am
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#5
Nov 15 2009 06:42am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:42)
fix ipm van.
akkor vársz...
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#6
Nov 15 2009 06:44am
reset??
/e álmodik a nyomor..:S
sose lesz reset ...
This post was edited by cor-angar on Nov 15 2009 06:45am
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#7
Nov 15 2009 06:45am
Quote (cor-angar @ 15 Nov 2009 13:44)
reset?? :rolleyes: :rolleyes:
/e álmodik a noymor..:S
sose lesz reset ...
valahogy nem is vagyom ra egyelöre
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#8
Nov 15 2009 06:46am
Quote (lacketto @ 15 Nov 2009 14:42)
akkor vársz...
:C
de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#9
Nov 15 2009 06:46am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 12:46)
:C
de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?
24 órás tempban?:/
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#10
Nov 15 2009 06:48am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:46)
:C
de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?
zsidók...
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact