d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Kérdés
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 06:38am
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect) egyik cd keyyel sem?

mit lehet ezzel csinálni? várni csak?
Banned
Posts: 418
Joined: Aug 26 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2009 06:40am
Quote (lacoking @ Nov 15 2009 01:38pm)
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect)  egyik cd keyyel sem?

mit lehet ezzel csinálni? várni csak?


több otletem is van mit tehetnel :)
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Nov 15 2009 06:40am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 12:38)
miért van az hogy nem játszottam ma , és nem tudok belépni europera,(unable to connect) egyik cd keyyel sem?

mit lehet ezzel csinálni? várni csak?


ip cim váltás esetleg lehetséges?
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 06:42am
Quote (ZeNoR @ 15 Nov 2009 14:40)
ip cim váltás esetleg lehetséges?


fix ipm van.

Quote (All_1_Nado @ 15 Nov 2009 14:40)
több otletem is van mit tehetnel :)


akkor mondd el mit tehetnék ;)

This post was edited by lacoking on Nov 15 2009 06:42am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 15 2009 06:42am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:42)
fix ipm van.


akkor vársz...
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Nov 15 2009 06:44am
reset?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


/e álmodik a nyomor..:S

sose lesz reset ...

This post was edited by cor-angar on Nov 15 2009 06:45am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 15 2009 06:45am
Quote (cor-angar @ 15 Nov 2009 13:44)
reset??  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:


/e álmodik a noymor..:S

sose lesz reset ...


valahogy nem is vagyom ra egyelöre
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 06:46am
Quote (lacketto @ 15 Nov 2009 14:42)
akkor vársz...


:C

de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Nov 15 2009 06:46am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 12:46)
:C

de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?


24 órás tempban?:/
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 15 2009 06:48am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:46)
:C

de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?


zsidók...
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll